Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
INFOLINIA:
42 637 11 22, pn. - pt. 10-18, sob 10-14
SKORZYSTAJ Z PORADY KONSULTANTA

Anglia - Londyn - indywidualny kurs j. angielskiego Adult Family CES - wiek 16+ Wakacje

OFERTY ZIMOWE OBOZY I KOLONIE PROMOCJE LAST MINUTE O NAS KONTAKT
Dla młodzieży
Dla dorosłych
Informacje
Strona główna

Oferty Almatur

Kursy językowe indywidualne

Wielka Brytania

Kursy językowe indywidualne w miejscowości

Wimbledon


Anglia - Londyn - indywidualny kurs j. angielskiego Adult Family CES - wiek 16+
Informacje
Galeria
» przejdź do galerii

Szkoła CES - Wiek uczestników od 16 lat

Practise your English - w Londynie

Wiek uczestników od 16 lat

Londyn - stolica Wielkiej Brytanii i największe miasto w Unii Europejskiej, położona nad brzegiem Tamizy. To tętniąca życiem wielokulturowa metropolia, przyciągająca rokrocznie miliony turystów z całego świata, kusząc swoimi muzeami, galeriami, światowej klasy zabytkami i niezwykłą atmosferą. To tutaj znajduje się największe koło widokowe na świecie - London Eye, słynny zegar Big Ben czy Muzeum Figur Woskowych, Buckingham Palace oraz znane galerie sztuki - Tate Modern i National Gallery. Londyn jest miastem szczycącym się czterema obiektami wpisanymi na listę światowego dziedzictwa UNESCO - the Tower of London, obserwatorium astronomiczne Greenwich, Królewskie Ogrody Botaniczne i teren obejmujący Pałac Westminster, Westminster Abbey i kościół Św. Małgorzaty.

CES - Centre of English Studies - szkoła językowa założona w 1979 roku i do dnia dzisiejszego prowadzona jest jako rodzinny biznes. W trakcie ponad 30 lat działalności wielokrotnie nagradzana, w tym, w roku 2007 jako zwycięzca prestiżowego rankingu "Star English Language Schools in Europe". Szkoła posiada akredytacje British Council i EAQUALS oraz jest członkiem EnglishUK.

Szkoła w Londynie zlokalizowana jest w willowej dzielnicy Wimbledon, około 20 minut jazdy metrem od centrum
miasta. W odległości 15 minut od szkoły znajdują się słynne korty tenisowe, gdzie czerwcu i lipcu odbywa
się prestiżowy turniej tenisowy zaliczany do turniejów Wielkiego Szlema. W pobliżu szkoły liczne sklepy, kawiarnie, restauracje, duże centrum handlowe oraz kino. Szkoła oferuje nowocześnie wyposażone sale lekcyjne
i bezpłatny dostęp do internetu (Wi-Fi).Program

Program: 20 lub 30* lekcji (po 45 minut) języka angielskiego tygodniowo; grupy o mieszanych narodowościach; maksymalnie 14 studentów w grupie; grupy o zróżnicowanych poziomach nauczania od elementary do advanced; wykwalifikowani nauczyciele z certyfikatami TEFL (native speakers); test kwalifikacyjny; certyfikat po ukończeniu kursu; materiały edukacyjne w cenie kursu.

Bogaty program zajęć fakultatywnych.

Dodatkowo płatne opcje:
*Dopłata do 30 lekcji/tydzień – 300 PLN/tydzień.

Aby pobyt w zagranicznej szkole językowej był jak najbardziej efektywny, należy dokładnie zastanowić się i wybrać odpowiedni kurs, który spełni nasze oczekiwania.

Najpopularniejszym rodzajem są kursy standardowe (General English), które podnoszą ogólny poziom umiejętności językowych, mówienia i rozumienia w danym języku jak również zwiększają zasoby słownictwa. Dla osób poszukujących innego rodzaju kursów, na indywidualne zapytanie przygotujemy ofertę kursu językowego dostosowanego do konkretnych potrzeb i wymagań.

W ramach naszej oferty możemy zaproponować Państwu kursy: intensywne, kursy indywidualne (1 to 1 z nauczycielem), kursy egzaminacyjne (kursy przygotowujące do egzaminów tj. FCE – First Certificate in English, CEA - Certificate in Advanced English, CPE – Certificate of Proficiency in English, TOEFL – Test of English as a Foreign Language, IELTS – International English Language Testing System i wiele innych), jak również kursy specjalistyczne w zakresie zarządzania, marketingu, administracji, hotelarstwa, turystyki, prawa, medycyny, mediów, kursy dla nauczycieli i inne. Czas trwania kursów uzależniony jest tylko i wyłącznie od Państwa.

- * Dopłata za kurs intensywny (30 lekcji/tydzień) - 300 PLN/tydzień

Program fakultatywny

Bogaty program zajęć fakultatywnych:Świadczenia

Zakwaterowanie: u rodzin goszczących, w pokojach 1**-, 2-,3-, 4-osobowych (w odległości do 45min. transportem publicznym od szkoły), jeden uczestnik polskojęzyczny w rodzinie (gwarantowane przy rezerwacji min. 6 tygodni przed rozpoczęciem kursu).
- ** Dopłata do pokoju 1-osobowego - 200 PLN/tydzień
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje. Prosimy uwzględnić specyfikę kuchni angielskiej.

Transport: Dojazd własny.

Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.

Opieka przedstawicieli szkoły CES na miejscu.

CENA OBEJMUJE: Zakwaterowanie: 1-52 tygodni pobytu. Kurs zgodnie z wybraną ofertą. Wyżywienie: zgodnie z wybraną ofertą. Transport: dojazd własny. Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.

CENA NIE OBEJMUJE: transportu, transferu z/na lotnisko, dodatkowo płatnego programu fakultatywnego, transportu lokalnego, dopłat do nadbagażu.

- Oferujemy pomoc przy wyborze najbardziej dogodnego przelotu i ceny - kasa lotnicza Almaturu - tel. 22 826 62 21
- Za dodatkową opłatą szkoła oferuje transfer z/na lotnisko. Prosimy o podanie szczegółowego przelotu w celu zarezerwowania transferu.Informacje praktyczne

- Potwierdzenie przyjęcia uczestnika na kurs następuje do 72 godzin od zgłoszenia,
- Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem świąt narodowych i lokalnych),
- Uczestnik jest zobowiązany podać w jak najszybszym terminie szczegółowe informacje o przelocie tzn: nazwę linii lotniczych, numery rejsu i godziny przelotu,
- Uczestnik jest zobowiązany podać orientacyjną godzinę przyjazdu do rodziny goszczącej najpóźniej 5 dni przed rozpoczęciem kursu,
- Adresy zakwaterowania podajemy zwykle na 3 dni przed rozpoczęciem imprezy,
- Zalecane kieszonkowe - ok. 150 GBP/tydzień (na wydatki własne, wyżywienie i transport na miejscu),
- Odległość od szkoły - max 45 minut transportem publicznym,
- Przykładowe ceny: bilet bus (ok. 35 GBP/tydzień), zestaw fast food 6-7 GBP, napój ok. 1,5 GBP.
- Konieczny paszport lub dowód osobisty.

Świadczenia dodatkowo płatne:

- * Dopłata za kurs intensywny (30 lekcji/tydzień) - 300 PLN/tydzień.» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny Anglia - Londyn - indywidualny kurs j. angielskiego Adult Family CES - wiek 16+     (skrót: IND LONDYN HF CES PAX HB)
Nr grupy Data Cena 
PCKL120202.12.2018 - 16.12.2018Impreza w trakcie realizacji 15 dni
PCKL120909.12.2018 - 23.12.2018Impreza w trakcie realizacji 15 dni
PCKL121616.12.2018 - 30.12.2018Sprzedaż zakończona15 dni
PCKL122323.12.2018 - 06.01.2019Sprzedaż zakończona15 dni
PCKL123030.12.2018 - 13.01.2019Sprzedaż zakończona15 dni
PCKL010606.01.2019 - 20.01.20193899 zł   3596 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKL011313.01.2019 - 27.01.20193899 zł   3596 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKL012020.01.2019 - 03.02.20193899 zł   3596 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKL012727.01.2019 - 10.02.20193899 zł   3596 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKL020303.02.2019 - 17.02.20193899 zł   3596 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKL021010.02.2019 - 24.02.20193899 zł   3596 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKL021717.02.2019 - 03.03.20193899 zł   3596 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKL022424.02.2019 - 10.03.20193899 zł   3596 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKL030303.03.2019 - 17.03.20193899 zł   3596 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKL031010.03.2019 - 24.03.20193899 zł   3596 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKL031717.03.2019 - 31.03.20193899 zł   3596 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKL032424.03.2019 - 07.04.20193899 zł   3596 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKL033131.03.2019 - 14.04.20193899 zł   3596 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKL040707.04.2019 - 21.04.20193899 zł   3596 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKL041414.04.2019 - 28.04.20193899 zł   3596 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKL042121.04.2019 - 05.05.20193899 zł   3596 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKL042828.04.2019 - 12.05.20193899 zł   3596 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKL050505.05.2019 - 19.05.20193899 zł   3596 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKL051212.05.2019 - 26.05.20193899 zł   3596 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKL051919.05.2019 - 02.06.20193899 zł   3596 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKL052626.05.2019 - 09.06.20193899 zł   3596 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKL060202.06.2019 - 16.06.20193899 zł   3596 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKL060909.06.2019 - 23.06.20193899 zł   3596 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKL061616.06.2019 - 30.06.20193899 zł   3596 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKL062323.06.2019 - 07.07.20193899 zł   3596 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKL063030.06.2019 - 14.07.20193899 zł   3596 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKL070707.07.2019 - 21.07.20193899 zł   3596 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKL071414.07.2019 - 28.07.20193899 zł   3596 zł   PromocjaRezerwuj15 dni

Terminy i ceny Anglia - Londyn - indywidualny kurs j. angielskiego Adult Family CES - wiek 16+     (skrót: IND LONDYN HF CES PAX HB)
Nr grupy Data Cena 
PCKL112525.11.2018 - 16.12.2018Impreza w trakcie realizacji 22 dni
PCKL120202.12.2018 - 23.12.2018Impreza w trakcie realizacji 22 dni
PCKL120909.12.2018 - 30.12.2018Impreza w trakcie realizacji 22 dni
PCKL121616.12.2018 - 06.01.2019Sprzedaż zakończona22 dni
PCKL122323.12.2018 - 13.01.2019Sprzedaż zakończona22 dni
PCKL123030.12.2018 - 20.01.2019Sprzedaż zakończona22 dni
PCKL010606.01.2019 - 27.01.20195499 zł   5196 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKL011313.01.2019 - 03.02.20195499 zł   5196 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKL012020.01.2019 - 10.02.20195499 zł   5196 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKL012727.01.2019 - 17.02.20195499 zł   5196 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKL020303.02.2019 - 24.02.20195499 zł   5196 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKL021010.02.2019 - 03.03.20195499 zł   5196 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKL021717.02.2019 - 10.03.20195499 zł   5196 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKL022424.02.2019 - 17.03.20195499 zł   5196 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKL030303.03.2019 - 24.03.20195499 zł   5196 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKL031010.03.2019 - 31.03.20195499 zł   5196 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKL031717.03.2019 - 07.04.20195499 zł   5196 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKL032424.03.2019 - 14.04.20195499 zł   5196 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKL033131.03.2019 - 21.04.20195499 zł   5196 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKL040707.04.2019 - 28.04.20195499 zł   5196 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKL041414.04.2019 - 05.05.20195499 zł   5196 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKL042121.04.2019 - 12.05.20195499 zł   5196 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKL042828.04.2019 - 19.05.20195499 zł   5196 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKL050505.05.2019 - 26.05.20195499 zł   5196 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKL051212.05.2019 - 02.06.20195499 zł   5196 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKL051919.05.2019 - 09.06.20195499 zł   5196 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKL052626.05.2019 - 16.06.20195499 zł   5196 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKL060202.06.2019 - 23.06.20195499 zł   5196 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKL060909.06.2019 - 30.06.20195499 zł   5196 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKL061616.06.2019 - 07.07.20195499 zł   5196 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKL062323.06.2019 - 14.07.20195499 zł   5196 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKL063030.06.2019 - 21.07.20195499 zł   5196 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKL070707.07.2019 - 28.07.20195499 zł   5196 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKL071414.07.2019 - 04.08.20195499 zł   5196 zł   PromocjaRezerwuj22 dni

kod imprezy: PCKL~IND_LONDYN_HF_CES_PAX_HB
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.