Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
Infolinia Almatur  +48 42 637 11 22  pn-pt  godz.10-17

Kolonie i obozy, wakacje 2022

kolonie i obozy
wakacje
KOLONIE I OBOZY PROMOCJE LAST MINUTE POLECAMY OBOZY REKREACYJNE SPORTY WODNE KONTAKT
menuKolonie i obozy
infoliniawyszukiwarka
Skorzystaj z wyszukiwarki
Kursy Wiedeń
Kolonie i obozy młodzieżowe

Austria - Wiedeń - indywidualny kurs j. niemieckiego rodziny ACTILINGUA - wiek: 16+

Informacje layout
Galeria

Austria - Wiedeń - indywidualny kurs j. niemieckiego rodziny ACTILINGUA - wiek: 16+
Austria - Wiedeń - indywidualny kurs j. niemieckiego rodziny ACTILINGUA - wiek: 16+
Austria - Wiedeń - indywidualny kurs j. niemieckiego rodziny ACTILINGUA - wiek: 16+
» przejdź do galerii

Wiek uczestników: od 16 lat

Wiedeń - przez wielu uważany za kulturalną stolicę Europy - to nowoczesna metropolia z unikalną atmosferą i niezaprzeczalnym urokiem. To czyste, bezpieczne i zielone miasto daje wspaniałe możliwości do nauki języka niemieckiego.

ActiLingua Academy to nowoczesna szkoła językowa w Wiedniu. Oferuje lekcje języka niemieckiego dla wszystkich poziomów od początkujących do zaawansowanych. Kursy prowadzą rodzimi użytkownicy języka niemieckiego. Uczestnicy uczą się mówienia, pisania i czytania w języku niemieckim. Nasze zajęcia odbywają się w małych grupach i są przeprowadzane według nowoczesnych metod nauczania - aby nauka niemieckiego sprawiała przyjemność! Kurs językowy w szkole ActiLingua to nie tylko nauka niemieckiego - dzięki naszym zajęciom dodatkowym odkryjesz Wiedeń i kulturę austriacką a także przyswoisz język w ciekawy sposób.
Szkoła mieści się w wiedeńskiej dzielnicy ambasad, w pobliżu zamku Belweder, do centrum miasta (pl. Szczepana) - ok. 15 minut dojazdu komunikacją miejską.

Program
Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni świąt narodowych.

Kurs standardowy: 20 godzin lekcyjnych + 5 godzin programu kulturalnego (zwiedzanie Wiednia, filmy i rozmowy o austriackiej muzyce, sztuce, historii, literaturze, kursy walca, spotkania, zajęcia sportowe). 1 godzina lekcyjna = 45 minut. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni świątecznych. Głównym celem kursu jest poprawa umiejętności komunikacyjnych. Lekcje gramatyki i zajęcia konwersacyjne wzbogacą twoje słownictwo i składnię. Dodatkowe umiejętności, nad którymi będziesz pracował, to: formalne i nieformalne teksty, rozumienie ze słuchu i tekstów czytanych. W czasie kursu kładziemy nacisk na to, by zmotywować uczestników do samodzielnej nauki. Po zajęciach jest wystarczająco dużo czasu na naukę, wycieczki po mieście, relaks lub skorzystanie z naszej oferty programu kulturalnego/specjalnego. Liczebność grup: 8-10 osób (maks.12)

Kurs intensywny: 30 godzin lekcyjnych (20 godzin kursu standardowego plus 10 godzin w zajęć w małych grupach, podczas których jest kładziony specjalny nacisk na indywidualne potrzeby i słabe strony) + 5 godzin programu kulturalnego (zwiedzanie Wiednia, filmy i rozmowy o austriackiej muzyce, sztuce, historii, literaturze, kursy walca, spotkania, zajęcia sportowe). 1 godzina lekcyjna = 45 minut. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni świątecznych. Odpowiedni dla każdego, kto chce osiągnąć szybkie postępy w krótkim czasie. Zajecia obejmują sześć lekcji dziennie, z których cztery odbywają się w grupach liczących około 8 osób (maksymalnie 12 uczestników). Dwie lekcje dziennie odbywają się w małych grupach liczących 5-8 osób (maks. 8). Głównym celem kursu jest poprawa umiejętności komunikacyjnych. Lekcje gramatyki i zajęcia konwersacyjne wzbogacą twoje słownictwo i składnię. Dodatkowe umiejętności, nad którymi będziesz pracował, to: formalne i nieformalne teksty, rozumienie ze słuchu i tekstów czytanych. W czasie kursu kładziemy nacisk na to, by zmotywować uczestników do samodzielnej nauki. Po zajęciach jest wystarczająco dużo czasu na naukę, wycieczki po mieście, relaks lub skorzystanie z naszej oferty programu kulturalnego/specjalnego. Połączenie kursu standardowego i zajęć indywidualnych gwarantuje sukces w nauce.

Stopnie nauczania: A1 – C2

Terminy rozpoczęcia kursów: kursy dla początkujących – 31.01; 28.02; 28.03; 02.05; 07.06; 04.07; 01.08; 29.08; 26.09; 31.10; 28.11.2022r. Pozostałe poziomy zaawansowania – co tydzień w poniedziałek.

ActiLingua oferuje także specjalne kursy, które zostały stworzone z myślą o indywidualnych potrzebach i zainteresowaniach:
- podczas kursu przygotowującego do egzaminu zostaniesz odpowiednio przygotowany do zdobycia austriackiego dyplomu językowego (ÖSD) lub certyfikatu TELC,
- na kursie przygotowującym do podjęcia studiów poprawisz swojego umiejętności językowe oraz będziesz mógł skorzystać z doradztwa ekspertów ActiLingua w zakresie wyboru i zapisów na studia na austriackie uniwersytety,
- jeżeli oprócz nauki na kursie chciałbyś zdobyć też doświadczenie w austriackiej firmie, to kurs język niemiecki i praktyka jest idealnym wyborem. Dokładne informacje na temat kursów i możliwości rezerwacji znajdziesz na stronach opisujących kursy.
Szczegółowe informacje na temat kursów specjalistycznych można uzyskać wysyłając zapytania na adres: opole@almatur.pl
Program fakultatywny

Szkoła oferuje bogaty program fakultatywny, np. wycieczki realizowane w weekendy: całodniowe - np. Salzburg, Dolina Wachau, Jezioro Neusiedl, Graz, Linz (25 - 70 EUR), półdniowe - np. Klosterneuburg, Laxenburg, Burg Kreuzenstein (10-40 EUR).

Zakwaterowanie

U rodzin austriackich. Pokój 1-osobowy. Rodzinę goszczącą może stanowić bezdzietna para lub rodzina z dziećmi. Kuchnia i łazienka dzielona jest z rodziną goszczącą. Odległość do szkoły max 40 minut transportem publicznym. Kaucja za klucze: 100 EUR. Przyjazd w niedzielę poprzedzającą rozpoczęcie kursu w godz. 14:00 - 22:00, wyjazd w sobotę po zakończeniu kursu do godz.11:00.


Świadczenia

Zakwaterowanie: 13, 20 lub 27 noclegów (w zależności od długości wybranego kursu).

Wyżywienie: 2 posiłki dziennie; pierwszy posiłek: kolacja dniu przyjazdu, ostatni posiłek – śniadanie w dniu wyjazdu.

Transport: dojazd własny. Proponujemy atrakcyjne połączenia autokarowe i lotnicze.

Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.

Zajęcia pozalekcyjne. Opłata rezerwacyjna. Test wstępny. Certyfikat ukończenia kursu. Wsparcie przedstawiciela szkoły w trakcie trwania kursu. Karta ActiLingua uprawniająca do zniżek w wielu muzeach, teatrach, restauracjach oraz sklepach.

Informacje praktyczne
> minimalnym termin pobytu - 2 tygodnie,
> potwierdzenie przyjęcia uczestnika na kurs następuje do 72 godzin od zgłoszenia,
> świadczenia dodatkowo płatne:
- kurs intensywny (30 h tygodniowo) - 610 zł/tydzień,
- dopłata sezonowa za zakwaterowanie w okresie 03.07 - 27.08.2022r. – 270 zł/tydzień,
- transfer z/na lotnisko/dworzec kolejowy - 200 zł (w jedną stronę),
> podręczniki można wypożyczyć lub zakupić w szkole,
> dni świąteczne, w których zajęcia nie będą realizowane: 26.05; 06.06; 16.06; 15.08; 26.10; 01.11; 08.12; 28.12.2022r.,
> istnieje możliwość modyfikacji zakwaterowania i wyżywienia (pokoje dwuosobowe, bez wyżywienia, ze śniadaniami itp.). Szczegółowe informacje na zapytanie: opole@almatur.pl,
> szkoła ma swojej ofercie również kursy specjalistyczne: German & Workexperience, kurs przygotowujący do egzaminu ÖSD lub certyfikatu TELC, kurs przygotowujący do podjęcia studiów na austriackich uniwersytetach. Szczegółowe informacje na zapytanie: opole@almatur.pl

Podczas wyjazdu mogą obowiązywać nakazy i obostrzenia związane z aktualną sytuacją epidemiczną. W szczególności uczestnicy muszą się liczyć z koniecznością posiadania aktualnego testu. Należy zapoznać się z aktualnymi wytycznymi i zasadami dla podróżnych znajdującymi się na portalu MSZ - Polak za granicą: www.gov.pl/web/dyplomacja/austria


Informacje o cenie

Cena nie obejmuje:
- obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł,
- obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy - 10 zł.


» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Austria - Wiedeń - indywidualny kurs j. niemieckiego rodziny ACTILINGUA - wiek: 16+   (skrót: WIEDEN KURS JEZYKA NIEMIECKIEGO DLA DOROSLYCH 2022 PAX HB)
26.06 - 09.07.2022
 14 dni / OAKW0626
Impreza w trakcie realizacjiRezerwuj
03.07 - 16.07.2022
 14 dni / OAKW0703
Sprzedaż zakończonaRezerwuj
10.07 - 23.07.2022
 14 dni / OAKW0710
Sprzedaż zakończonaRezerwuj
17.07 - 30.07.2022
 14 dni / OAKW0717
Sprzedaż zakończonaRezerwuj
24.07 - 06.08.2022
 14 dni / OAKW0724
Sprzedaż zakończonaRezerwuj
31.07 - 13.08.2022
 14 dni / OAKW0731
Sprzedaż zakończonaRezerwuj
07.08 - 20.08.2022
 14 dni / OAKW0807
Sprzedaż zakończonaRezerwuj
14.08 - 27.08.2022
 14 dni / OAKW0814
6050 zł Rezerwuj
21.08 - 03.09.2022
 14 dni / OAKW0821
5780 zł Rezerwuj
28.08 - 10.09.2022
 14 dni / OAKW0828
5510 zł Rezerwuj
04.09 - 17.09.2022
 14 dni / OAKW0904
5510 zł Rezerwuj
11.09 - 24.09.2022
 14 dni / OAKW0911
5510 zł Rezerwuj
18.09 - 01.10.2022
 14 dni / OAKW0918
5510 zł Rezerwuj
25.09 - 08.10.2022
 14 dni / OAKW0925
5510 zł Rezerwuj
02.10 - 15.10.2022
 14 dni / OAKW1002
5510 zł Rezerwuj
09.10 - 22.10.2022
 14 dni / OAKW1009
5510 zł Rezerwuj
16.10 - 29.10.2022
 14 dni / OAKW1016
5510 zł Rezerwuj
23.10 - 05.11.2022
 14 dni / OAKW1023
5510 zł Rezerwuj
30.10 - 12.11.2022
 14 dni / OAKW1030
5510 zł Rezerwuj
06.11 - 19.11.2022
 14 dni / OAKW1106
5510 zł Rezerwuj
13.11 - 26.11.2022
 14 dni / OAKW1113
5510 zł Rezerwuj
20.11 - 03.12.2022
 14 dni / OAKW1120
5510 zł Rezerwuj
27.11 - 10.12.2022
 14 dni / OAKW1127
5510 zł Rezerwuj
04.12 - 17.12.2022
 14 dni / OAKW1204
5510 zł Rezerwuj

Terminy i ceny:   Austria - Wiedeń - indywidualny kurs j. niemieckiego rodziny ACTILINGUA - wiek: 16+   (skrót: WIEDEN KURS JEZYKA NIEMIECKIEGO DLA DOROSLYCH 2022 PAX HB)
19.06 - 09.07.2022
 21 dni / OAKW0619
Impreza w trakcie realizacjiRezerwuj
26.06 - 16.07.2022
 21 dni / OAKW0626
Impreza w trakcie realizacjiRezerwuj
03.07 - 23.07.2022
 21 dni / OAKW0703
Sprzedaż zakończonaRezerwuj
10.07 - 30.07.2022
 21 dni / OAKW0710
Sprzedaż zakończonaRezerwuj
17.07 - 06.08.2022
 21 dni / OAKW0717
Sprzedaż zakończonaRezerwuj
24.07 - 13.08.2022
 21 dni / OAKW0724
Sprzedaż zakończonaRezerwuj
31.07 - 20.08.2022
 21 dni / OAKW0731
Sprzedaż zakończonaRezerwuj
07.08 - 27.08.2022
 21 dni / OAKW0807
Sprzedaż zakończonaRezerwuj
14.08 - 03.09.2022
 21 dni / OAKW0814
8539 zł Rezerwuj
21.08 - 10.09.2022
 21 dni / OAKW0821
8269 zł Rezerwuj
28.08 - 17.09.2022
 21 dni / OAKW0828
7999 zł Rezerwuj
04.09 - 24.09.2022
 21 dni / OAKW0904
7999 zł Rezerwuj
11.09 - 01.10.2022
 21 dni / OAKW0911
7999 zł Rezerwuj
18.09 - 08.10.2022
 21 dni / OAKW0918
7999 zł Rezerwuj
25.09 - 15.10.2022
 21 dni / OAKW0925
7999 zł Rezerwuj
02.10 - 22.10.2022
 21 dni / OAKW1002
7999 zł Rezerwuj
09.10 - 29.10.2022
 21 dni / OAKW1009
7999 zł Rezerwuj
16.10 - 05.11.2022
 21 dni / OAKW1016
7999 zł Rezerwuj
23.10 - 12.11.2022
 21 dni / OAKW1023
7999 zł Rezerwuj
30.10 - 19.11.2022
 21 dni / OAKW1030
7999 zł Rezerwuj
06.11 - 26.11.2022
 21 dni / OAKW1106
7999 zł Rezerwuj
13.11 - 03.12.2022
 21 dni / OAKW1113
7999 zł Rezerwuj
20.11 - 10.12.2022
 21 dni / OAKW1120
7999 zł Rezerwuj
27.11 - 17.12.2022
 21 dni / OAKW1127
7999 zł Rezerwuj

Terminy i ceny:   Austria - Wiedeń - indywidualny kurs j. niemieckiego rodziny ACTILINGUA - wiek: 16+   (skrót: WIEDEN KURS JEZYKA NIEMIECKIEGO DLA DOROSLYCH 2022 PAX HB)
12.06 - 09.07.2022
 28 dni / OAKW0612
Impreza w trakcie realizacjiRezerwuj
19.06 - 16.07.2022
 28 dni / OAKW0619
Impreza w trakcie realizacjiRezerwuj
26.06 - 23.07.2022
 28 dni / OAKW0626
Impreza w trakcie realizacjiRezerwuj
03.07 - 30.07.2022
 28 dni / OAKW0703
Sprzedaż zakończonaRezerwuj
10.07 - 06.08.2022
 28 dni / OAKW0710
Sprzedaż zakończonaRezerwuj
17.07 - 13.08.2022
 28 dni / OAKW0717
Sprzedaż zakończonaRezerwuj
24.07 - 20.08.2022
 28 dni / OAKW0724
Sprzedaż zakończonaRezerwuj
31.07 - 27.08.2022
 28 dni / OAKW0731
Sprzedaż zakończonaRezerwuj
07.08 - 03.09.2022
 28 dni / OAKW0807
Sprzedaż zakończonaRezerwuj
14.08 - 10.09.2022
 28 dni / OAKW0814
11060 zł Rezerwuj
21.08 - 17.09.2022
 28 dni / OAKW0821
10790 zł Rezerwuj
28.08 - 24.09.2022
 28 dni / OAKW0828
10520 zł Rezerwuj
04.09 - 01.10.2022
 28 dni / OAKW0904
10520 zł Rezerwuj
11.09 - 08.10.2022
 28 dni / OAKW0911
10520 zł Rezerwuj
18.09 - 15.10.2022
 28 dni / OAKW0918
10520 zł Rezerwuj
25.09 - 22.10.2022
 28 dni / OAKW0925
10520 zł Rezerwuj
02.10 - 29.10.2022
 28 dni / OAKW1002
10520 zł Rezerwuj
09.10 - 05.11.2022
 28 dni / OAKW1009
10520 zł Rezerwuj
16.10 - 12.11.2022
 28 dni / OAKW1016
10520 zł Rezerwuj
23.10 - 19.11.2022
 28 dni / OAKW1023
10520 zł Rezerwuj
30.10 - 26.11.2022
 28 dni / OAKW1030
10520 zł Rezerwuj
06.11 - 03.12.2022
 28 dni / OAKW1106
10520 zł Rezerwuj
13.11 - 10.12.2022
 28 dni / OAKW1113
10520 zł Rezerwuj
20.11 - 17.12.2022
 28 dni / OAKW1120
10520 zł Rezerwuj

kod imprezy: OAKW~WIEDEN_KURS_JEZYKA_NIEMIECKIEGO_DLA_DOROSLYCH_2022_PAX_HB
NASZA OFERTA
POLECAMY
DLA KLIENTA
INFORMACJE
Biuro Podróży Almatur
BPiT Almatur Łódź sp. z o.o.
90-417 Łódź, ul. Piotrkowska 59
tel. (42) 637 11 22
tel. (42) 632 93 73
fax. (42) 637 11 85
mail: lodz@almatur.pl
Biuro Podróży Almatur powstał w 1956 r jako biuro wyspecjalizowane w obsłudze ruchu turystycznego środowiska akademickiego. Do dziś głównymi Klientami naszego biura jest młodzież szkolna, dzieci i studenci, chociaż w swojej ofercie mamy oczywiście propozycje dla wszystkich. Mamy bardzo szeroką ofertę na obozy, kolonie, obozy młodzieżowe i wycieczki objazdowe. Biuro Podróży Almatur propaguje aktywne, rekreacyjne oraz sportowe formy wypoczynku, choć nie brakuje nam imprez o innym charakterze. Nie zapomnieliśmy również o tych, którzy w wakacje wypoczywając, chcieliby odpoczywać na obozach młodzieżowych czy koloniach dla dzieci. Bogata oferta kolonii i obozów młodzieżowych na naszych stronach to już tradycja - do wyboru, obozy sportowe w Polsce i za granicą. Bogate obozy rekreacyjne, sportowe, kolonie dla dzieci to bezstresowe wakacje. Obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci to klucz do sukcesu naszych imprez! Zainteresowanym obozami młodzieżowymi i koloniami letnimi polecamy nasz dział obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci oraz wycieczki objazdowe. Zapraszamy na obozy i kolonie letnie.

Klauzula informacyjna: Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
pfr    Subwencja PFR