Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
Infolinia Almatur  +48 42 637 11 22  pn-pt  godz.10-17

Kolonie i obozy, wakacje 2022

kolonie i obozy
wakacje
KOLONIE I OBOZY PROMOCJE LAST MINUTE POLECAMY OBOZY REKREACYJNE SPORTY WODNE KONTAKT
menuKolonie i obozy
infoliniawyszukiwarka
Skorzystaj z wyszukiwarki
Kolonie i obozy młodzieżowe

Francja - Rouen - indywidualny kurs j. francuskiego rodziny FRENCH IN NORMANDY-wiek: 16+

Informacje layout
Galeria
Francja - Rouen - indywidualny kurs j. francuskiego rodziny FRENCH IN NORMANDY-wiek: 16+
Francja - Rouen - indywidualny kurs j. francuskiego rodziny FRENCH IN NORMANDY-wiek: 16+
Francja - Rouen - indywidualny kurs j. francuskiego rodziny FRENCH IN NORMANDY-wiek: 16+
» przejdź do galerii

Wiek uczestników - od 16 lat

Rouen - położone zaledwie godzinę jazdy od Paryża, blisko wybrzeża, historyczna i kulturalna stolica Normandii. Miasto uniwersyteckie z unikalną średniowieczną architekturą. To z jednej strony dynamicznie rozwijające się centrum handlu, a z drugiej jedno z najpiękniejszych miast europejskich z bogatą historią. Rouen jest idealnym miejscem na kurs - pobyt i życie w tym mieście są tańsze niż w Paryżu, a bliskość Paryża i wygodny dojazd dają możliwość "wypadów" do stolicy Francji w każdy wolny dzień.

Szkoła FRENCH IN NORMANDY - istnieje od 1992 r., od lat jest ceniona przez studentów za miłą, przyjazna atmosferę, wysoką jakość nauczania, indywidualne podejście do każdego z uczestników kursu, wysoką zdawalność egzaminów DELF i DALF, a także ze względu na fakt, że Rouen jest bardzo bezpiecznym miastem, w którym można poczuć atmosferę prawdziwego francuskiego życia. Położona jest w pobliżu ogrodów botanicznych, ok. 30 minut spacerem od historycznego centrum, z łatwym dostępem do stacji metra i przystanków autobusowych. Szkoła dysponuje trzynastoma salami lekcyjnymi, biblioteką, 10 stanowiskami komputerowymi oraz bezpłatnym dostępem do WiFi. W pobliżu szkoły znajduje się centrum handlowe St. Sever.

Program
Doświadczona kadra nauczycielska jest wyspecjalizowana w nauczaniu francuskiego jako języka obcego, a sypmatyczna i pomocna kadra administracyjna zapewnia maksimum wsparcia podczas pobytu każdego ze studentów.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku. W pierwszym dniu pobytu po południu dla nowoprzybyłych studentów organizowane jest zwiedzanie miasta. Popołudniami, w godzinach 16:15 - 17:30 odbywają warsztaty mające na celu poszerzenie praktycznej znajomości języka poprzez uczestnictwo w spotkaniach klubowych: w poniedziałki "Gramatyka na wesoło", we wtorki klub teatralny, w środy klub ksiązki, w czwartki klub kinowy, w piątki zajęcia kompensacyjne. Przed przyjazdem zalecane jest zrobienie testu sprawdzającego poziom znajomości języka (na stronie www.frenchinnormandy.com) tak, aby w pierwszym dniu zajęć zaliczyć tylko test ustny.

Kurs standardowy - 15 godzin lekcji tygodniowo + popołudniami 5 godzin zajęć klubowych (1 godzina lekcyjna = 60 minut). Zajęcia odbywają się w godzinach 9.30 - 13.00.

Kurs intensywny - 25 godzin lekcji tygodniowo + popołudniami 5 godzin zajęć klubowych (1 godzina = 60 minut). Zajęcia odbywają się w godzinach 9.30 - 13.00 oraz 14.00 - 16.00.

W pierwszym dniu zajęć należy stawić się w szkole na godzinę 8.15.

Zajęcia odbywają się w grupach max. 15-osobowych.
Istnieje możliwość uczestniczenia w organizowanych przez szkołę wycieczkach fakultatywnych (płatnych na miejscu).

Stopnie nauczania: od A1 do C2.

Terminy rozpoczęcia:
co tydzień w poniedziałek.
Zakwaterowanie

U rodzin francuskich, pokoje 1-osobowe. Przyjazd na miejsce zakwaterowania w niedzielę poprzedzającą rozpoczęcie kursu po godz. 14.00, wyjazd w sobotę po zakończeniu kursu - w godz. 8.00 - 11.00.

Świadczenia

Zakwaterowanie: 13, 20 lub 27 noclegów (w zależności od wybranej długości kursu).

Wyżywienie: 2 posiłki dziennie w dni powszednie oraz 3 posiłki dziennie w weekendy.

Transport: dojazd własny. Oferujemy atrakcyjne połączenia lotnicze - oferta na zapytanie. Z lotniska Roissy-Charles de Gaulle do Rouen kursuja auobusy firmy FlixBus - ceny i rozkład jazdy na stronie: https://www.flixbus.pl

Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.

Materiały do nauki. Opłata rezerwacyjna. Test wstępny. Certyfikat ukończenia kursu.

Informacje praktyczne
> potwierdzenie przyjęcia uczestnika na kurs następuje do 48 godzin od zgłoszenia,
> uczestnik jest zobowiązany podać orientacyjną godzinę przyjazdu do rodziny goszczącej najpóźniej 5 dni przed rozpoczęciem kursu,
> minimalny termin pobytu - 2 tygodnie,
> świadczenia dodatkowo płatne:
- dopłata za kurs intensywny (25 h) - 530 zł/tydzień,
- dodatkowy nocleg u rodziny (z dwoma posiłkami) - koszt 170 zł.
> szkoła organizuje kursy przygotowawcze do egzaminów DELF/DALF, a także kursów językowych połączonych z lekcjami gotowania – szczegółowe informacje na zapytanie opole@almatur.pl

Podczas wyjazdu mogą obowiązywać nakazy i obostrzenia związane z aktualną sytuacją epidemiczną. W szczególności uczestnicy muszą się liczyć z koniecznością posiadania aktualnego testu. Należy zapoznać się z aktualnymi wytycznymi i zasadami dla podróżnych znajdującymi się na portalu MSZ - Polak za granicą: www.gov.pl/web/dyplomacja/francja
Informacje o cenie

Cena nie obejmuje:
- obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł,
- obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy - 10 zł.

» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Francja - Rouen - indywidualny kurs j. francuskiego rodziny FRENCH IN NORMANDY-wiek: 16+   (skrót: ROUEN KURS JEZYKA FRANCUSKIEGO 2022 PAX HB)
26.06 - 09.07.2022
 14 dni / OFKN0626
Impreza w trakcie realizacji
03.07 - 16.07.2022
 14 dni / OFKN0703
4899 zł   Dzwoń  
10.07 - 23.07.2022
 14 dni / OFKN0710
4899 zł Rezerwuj
17.07 - 30.07.2022
 14 dni / OFKN0717
4899 zł Rezerwuj
24.07 - 06.08.2022
 14 dni / OFKN0724
4899 zł Rezerwuj
31.07 - 13.08.2022
 14 dni / OFKN0731
4899 zł Rezerwuj
07.08 - 20.08.2022
 14 dni / OFKN0807
4899 zł Rezerwuj
14.08 - 27.08.2022
 14 dni / OFKN0814
4899 zł Rezerwuj
21.08 - 03.09.2022
 14 dni / OFKN0821
4899 zł Rezerwuj
28.08 - 10.09.2022
 14 dni / OFKN0828
4899 zł Rezerwuj
04.09 - 17.09.2022
 14 dni / OFKN0904
4899 zł Rezerwuj
11.09 - 24.09.2022
 14 dni / OFKN0911
4899 zł Rezerwuj
18.09 - 01.10.2022
 14 dni / OFKN0918
4899 zł Rezerwuj
25.09 - 08.10.2022
 14 dni / OFKN0925
4899 zł Rezerwuj
02.10 - 15.10.2022
 14 dni / OFKN1002
4899 zł Rezerwuj
09.10 - 22.10.2022
 14 dni / OFKN1009
4899 zł Rezerwuj
16.10 - 29.10.2022
 14 dni / OFKN1016
4899 zł Rezerwuj
23.10 - 05.11.2022
 14 dni / OFKN1023
4899 zł Rezerwuj
30.10 - 12.11.2022
 14 dni / OFKN1030
4899 zł Rezerwuj
06.11 - 19.11.2022
 14 dni / OFKN1106
4899 zł Rezerwuj
13.11 - 26.11.2022
 14 dni / OFKN1113
4899 zł Rezerwuj
20.11 - 03.12.2022
 14 dni / OFKN1120
4899 zł Rezerwuj
27.11 - 10.12.2022
 14 dni / OFKN1127
4899 zł Rezerwuj
04.12 - 17.12.2022
 14 dni / OFKN1204
4899 zł Rezerwuj

Terminy i ceny:   Francja - Rouen - indywidualny kurs j. francuskiego rodziny FRENCH IN NORMANDY-wiek: 16+   (skrót: ROUEN KURS JEZYKA FRANCUSKIEGO 2022 PAX HB)
19.06 - 09.07.2022
 21 dni / OFKN0619
Impreza w trakcie realizacji
26.06 - 16.07.2022
 21 dni / OFKN0626
Impreza w trakcie realizacji
03.07 - 23.07.2022
 21 dni / OFKN0703
6755 zł   Dzwoń  
10.07 - 30.07.2022
 21 dni / OFKN0710
6755 zł Rezerwuj
17.07 - 06.08.2022
 21 dni / OFKN0717
6755 zł Rezerwuj
24.07 - 13.08.2022
 21 dni / OFKN0724
6755 zł Rezerwuj
31.07 - 20.08.2022
 21 dni / OFKN0731
6755 zł Rezerwuj
07.08 - 27.08.2022
 21 dni / OFKN0807
6755 zł Rezerwuj
14.08 - 03.09.2022
 21 dni / OFKN0814
6755 zł Rezerwuj
21.08 - 10.09.2022
 21 dni / OFKN0821
6755 zł Rezerwuj
28.08 - 17.09.2022
 21 dni / OFKN0828
6755 zł Rezerwuj
04.09 - 24.09.2022
 21 dni / OFKN0904
6755 zł Rezerwuj
11.09 - 01.10.2022
 21 dni / OFKN0911
6755 zł Rezerwuj
18.09 - 08.10.2022
 21 dni / OFKN0918
6755 zł Rezerwuj
25.09 - 15.10.2022
 21 dni / OFKN0925
6755 zł Rezerwuj
02.10 - 22.10.2022
 21 dni / OFKN1002
6755 zł Rezerwuj
09.10 - 29.10.2022
 21 dni / OFKN1009
6755 zł Rezerwuj
16.10 - 05.11.2022
 21 dni / OFKN1016
6755 zł Rezerwuj
23.10 - 12.11.2022
 21 dni / OFKN1023
6755 zł Rezerwuj
30.10 - 19.11.2022
 21 dni / OFKN1030
6755 zł Rezerwuj
06.11 - 26.11.2022
 21 dni / OFKN1106
6755 zł Rezerwuj
13.11 - 03.12.2022
 21 dni / OFKN1113
6755 zł Rezerwuj
20.11 - 10.12.2022
 21 dni / OFKN1120
6755 zł Rezerwuj
27.11 - 17.12.2022
 21 dni / OFKN1127
6755 zł Rezerwuj

Terminy i ceny:   Francja - Rouen - indywidualny kurs j. francuskiego rodziny FRENCH IN NORMANDY-wiek: 16+   (skrót: ROUEN KURS JEZYKA FRANCUSKIEGO 2022 PAX HB)
12.06 - 09.07.2022
 28 dni / OFKN0612
Impreza w trakcie realizacji
19.06 - 16.07.2022
 28 dni / OFKN0619
Impreza w trakcie realizacji
26.06 - 23.07.2022
 28 dni / OFKN0626
Impreza w trakcie realizacji
03.07 - 30.07.2022
 28 dni / OFKN0703
8715 zł   Dzwoń  
10.07 - 06.08.2022
 28 dni / OFKN0710
8715 zł Rezerwuj
17.07 - 13.08.2022
 28 dni / OFKN0717
8715 zł Rezerwuj
24.07 - 20.08.2022
 28 dni / OFKN0724
8715 zł Rezerwuj
31.07 - 27.08.2022
 28 dni / OFKN0731
8715 zł Rezerwuj
07.08 - 03.09.2022
 28 dni / OFKN0807
8715 zł Rezerwuj
14.08 - 10.09.2022
 28 dni / OFKN0814
8715 zł Rezerwuj
21.08 - 17.09.2022
 28 dni / OFKN0821
8715 zł Rezerwuj
28.08 - 24.09.2022
 28 dni / OFKN0828
8715 zł Rezerwuj
04.09 - 01.10.2022
 28 dni / OFKN0904
8715 zł Rezerwuj
11.09 - 08.10.2022
 28 dni / OFKN0911
8715 zł Rezerwuj
18.09 - 15.10.2022
 28 dni / OFKN0918
8715 zł Rezerwuj
25.09 - 22.10.2022
 28 dni / OFKN0925
8715 zł Rezerwuj
02.10 - 29.10.2022
 28 dni / OFKN1002
8715 zł Rezerwuj
09.10 - 05.11.2022
 28 dni / OFKN1009
8715 zł Rezerwuj
16.10 - 12.11.2022
 28 dni / OFKN1016
8715 zł Rezerwuj
23.10 - 19.11.2022
 28 dni / OFKN1023
8715 zł Rezerwuj
30.10 - 26.11.2022
 28 dni / OFKN1030
8715 zł Rezerwuj
06.11 - 03.12.2022
 28 dni / OFKN1106
8715 zł Rezerwuj
13.11 - 10.12.2022
 28 dni / OFKN1113
8715 zł Rezerwuj
20.11 - 17.12.2022
 28 dni / OFKN1120
8715 zł Rezerwuj

kod imprezy: OFKN~ROUEN_KURS_JEZYKA_FRANCUSKIEGO_2022_PAX_HB
NASZA OFERTA
POLECAMY
DLA KLIENTA
INFORMACJE
Biuro Podróży Almatur
BPiT Almatur Łódź sp. z o.o.
90-417 Łódź, ul. Piotrkowska 59
tel. (42) 637 11 22
tel. (42) 632 93 73
fax. (42) 637 11 85
mail: lodz@almatur.pl
Biuro Podróży Almatur powstał w 1956 r jako biuro wyspecjalizowane w obsłudze ruchu turystycznego środowiska akademickiego. Do dziś głównymi Klientami naszego biura jest młodzież szkolna, dzieci i studenci, chociaż w swojej ofercie mamy oczywiście propozycje dla wszystkich. Mamy bardzo szeroką ofertę na obozy, kolonie, obozy młodzieżowe i wycieczki objazdowe. Biuro Podróży Almatur propaguje aktywne, rekreacyjne oraz sportowe formy wypoczynku, choć nie brakuje nam imprez o innym charakterze. Nie zapomnieliśmy również o tych, którzy w wakacje wypoczywając, chcieliby odpoczywać na obozach młodzieżowych czy koloniach dla dzieci. Bogata oferta kolonii i obozów młodzieżowych na naszych stronach to już tradycja - do wyboru, obozy sportowe w Polsce i za granicą. Bogate obozy rekreacyjne, sportowe, kolonie dla dzieci to bezstresowe wakacje. Obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci to klucz do sukcesu naszych imprez! Zainteresowanym obozami młodzieżowymi i koloniami letnimi polecamy nasz dział obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci oraz wycieczki objazdowe. Zapraszamy na obozy i kolonie letnie.

Klauzula informacyjna: Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
pfr    Subwencja PFR