Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
Almatur kolonie i obozy
INFOLINIA ALMATUR:
42 637 11 22, pn. - pt. 10-17
OBOZY MŁODZIEŻOWE I KOLONIE ALMATUR

Kanada - Vancouver - indywidualny kurs j. angielskiego Adult Family EC - wiek 16+ Wakacje

OFERTY LETNIE OBOZY I KOLONIE PROMOCJE LAST MINUTE POLECAMY OBOZY REKREACYJNE SPORTY WODNE O NAS KONTAKT
Skorzystaj z wyszukiwarki
Dla młodzieży
Dla dorosłych
Informacje
Strona główna

Oferty Almatur

Kursy językowe indywidualne

Kanada

Językowe

Język angielski


Kanada - Vancouver - indywidualny kurs j. angielskiego Adult Family EC - wiek 16+
Informacje
Galeria
» przejdź do galerii

Kanada - Vancouver - Szkoła EC
Wiek uczestników od 16 lat

Miasto w zachodniej Kanadzie, w prowincji Kolumbia Brytyjska, przy ujściu rzeki Fraser do Pacyfiku. Jest ósmym co do wielkości miastem Kanady i trzecim co do wielkości zespołem miejskim po Toronto i Montrealu. W Vancouver warto zobaczyć jedną z jego najstarszych atrakcji czyli Most wiszący Capilano. Most ten został wybudowany W 1889 roku i posiada 136 m długości i 70 m wysokości. Warto także zobaczyć Stanley Park, który jest największym parkiem miejskim Kanady, oraz trzecim co do wielkości w Ameryce Północnej.

EC to szkoła o międzynarodowej renomie, działająca nieprzerwanie od 1991 roku, specjalizująca się w nauczaniu języka angielskiego młodzieży oraz dorosłych. Co roku obsługuje ok 45.000 studentów z ponad 145 krajów całego świata, prowadząc zajęcia w 18 różnych lokalizacjach (UK, Malta, USA, Kanada, Australia, RPA). Szkoła posiada akredytację Language Canada oraz zrzeszona jest w ALTO (Association of Language Travel Organisations). Dodatkowym atutem szkoły jest również posiadany certyfikat ISO 9001:2000.

Szkoła zlokalizowana w samym centrum Vancouver, w sąsiedztwie centrów handlowych, klubów i restauracji.

Kursy są organizowane przez cały rok i rozpoczynają się w każdy poniedziałek.

Dostępne rodzaje kursów:
• Kurs standardowy: 20 lekcji/tydzień
• Kurs intensywny: 30 lekcji/tydzień

Program

20 lub 30* lekcji (po 45 minut) języka angielskiego tygodniowo (standardowo zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku - lekcje w godzinach: kurs standardowy - 9:00-12:30, kurs intensywny – 9:00 – 14:30); grupy o mieszanych narodowościach; maksymalnie 13-15 studentów w grupie; grupy o zróżnicowanych poziomach nauczania od elementary do advanced; wykwalifikowani nauczyciele; test kwalifikacyjny w poniedziałek na rozpoczęcie kursu; materiały edukacyjne; certyfikat ukończenia kursu.

* Dopłata za kurs intensywny (30 lekcji/tydzień) - 300 PLN/tydzień.

Bogaty program zajęć kulturalnych, rozrywkowych (dyskoteki) i sportowych oraz wycieczek fakultatywnych dodatkowo płatnych.

Aby pobyt w zagranicznej szkole językowej był jak najbardziej efektywny, należy dokładnie zastanowić się i wybrać odpowiedni kurs, który spełni nasze oczekiwania.

Najpopularniejszym rodzajem są kursy standardowe (General English), które podnoszą ogólny poziom umiejętności językowych, mówienia i rozumienia w danym języku jak również zwiększają zasoby słownictwa. Dla osób poszukujących innego rodzaju kursów, na indywidualne zapytanie przygotujemy ofertę kursu językowego dostosowanego do konkretnych potrzeb i wymagań.

W ramach naszej oferty możemy zaproponować Państwu kursy: intensywne, kursy indywidualne (one to one z nauczycielem), kursy przygotowujące do egzaminów np. FCE - First Certificate in English, CEA - Certificate in Advanced English, CPE - Certificate of Proficiency in English, TOEFL - Test of English as a Foreign Language, IELTS - International English Language Testing System i wiele innych, jak również kursy specjalistyczne w zakresie zarządzania, marketingu, administracji, hotelarstwa, turystyki, prawa, medycyny, mediów, kursy dla nauczycieli i inne. Czas trwania kursów uzależniony jest tylko i wyłącznie od Państwa potrzeb.

Świadczenia

Zakwaterowanie:
U rodzin goszczących w pokojach 1 - osobowych, jeden uczestnik polskojęzyczny w rodzinie (gwarantowane przy rezerwacji min. 4 tygodnie przed rozpoczęciem kursu). Rodziny goszczące rozlokowane są blisko przystanków autobusowych lub stacji metra w odległości maksymalnie do 60 min jazdy od szkoły (średnio 30-35 min jazdy busem bądź metrem). Rodziny przez kilka pierwszych dni pomagają studentom w przystosowaniu się do nowego miejsca :)

Wyżywienie: Rodziny goszczące: Śniadania i obiadokolacje.

Transport: Dojazd własny.

Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.

Opieka przedstawicieli szkoły EC na miejscu.

CENA OBEJMUJE: Zakwaterowanie: 1-52 tygodni pobytu. Kurs zgodnie z wybraną ofertą. Wyżywienie: zgodnie z wybraną ofertą. Transport: dojazd własny. Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.

CENA NIE OBEJMUJE: transportu, transferu z/na lotnisko, dodatkowo płatnego programu fakultatywnego, transportu lokalnego, dopłat do nadbagażu oraz ETA (Elctronic Travel Authorisation) - 7 CAD.

Wymogiem dla studentów poniżej 18 roku życia jest wykupienie dodatkowo obowiązkowych transferów z/na lotnisko (1000 PLN), posiadanie pisemnej zgody rodziców na wyjazd oraz tzw. „custodianship letter” – powiernictwo opieki nad nieletnim (600 PLN).

- Oferujemy pomoc przy wyborze najbardziej dogodnego przelotu i ceny - kasa lotnicza Almaturu - tel. 22 826 62 21
- Za dodatkową opłatą szkoła oferuje transfer z/na lotnisko. Prosimy o podanie szczegółowego przelotu w celu zarezerwowania transferu.
- Obywatele polscy nie potrzebują wiz jeżeli posiadają paszporty biometryczne (polskie paszporty wydane po 28 sierpnia 2006r.).
- Konieczny ważny paszport biometryczny i ETA (Elctronic Travel Authorisation) - 7 CAD.

Szczegóły dotyczące ETA: http://www.canadainternational.gc.ca/poland-pologne/offices-bureaux/contact_visas_contactez.aspx?lang=pol

Informacje praktyczne

- Potwierdzenie przyjęcia uczestnika na kurs następuje do 72 godzin od zgłoszenia (po dokonanej rezerwacji należy wypełnić i odesłać do biura Almatur Booking Form),
- Wymogiem dla studentów poniżej 18 roku życia jest wykupienie dodatkowo obowiązkowych transferów z/na lotnisko, posiadanie pisemnej zgody rodziców na wyjazd oraz tzw.„custodianship letter”–powiernictwo opieki nad nieletnim,
- Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem świąt narodowych i lokalnych),
- Uczestnik jest zobowiązany podać w jak najszybszym terminie szczegółowe informacje o przelocie tzn: nazwę linii lotniczych, numery rejsu i godziny przelotu,
- Uczestnik jest zobowiązany podać orientacyjną godzinę przyjazdu do rodziny goszczącej najpóźniej 5 dni przed rozpoczęciem kursu,
- Zalecane kieszonkowe - ok. 150-200 CAD/tydzień (na wydatki własne, wyżywienie i transport na miejscu),
- Odległość od szkoły - max 60 minut transportem publicznym,
- W celu ułatwienia kontaktu prosimy o podawanie konsultantom sprzedaży adresów poczty elektronicznej (e-mail),

- Koniecznyważny paszport biometryczny oraz ETA (Electronic Travel Authorisation).

- Przykładowe ceny:
Bilet bus/train (ok. 40CADtydzień)
Big Mac Meal C$7.50
Sandwich C$5
Can of coke C$1.5
Coffee in café C$2
1 litre of milk C$2.5
2 litres of water C$2
A loaf of bread C$1.5
Two course meal in average restaurant C$20 - C$35
Cost of sim card C$10 - C$25
Cinema C$15
Entrance to clubs C$15

Świadczenia dodatkowo płatne:
- Dopłata za kurs intensywny ** (30 lekcji/tydzień) - 300 PLN/tydzień,
- Dopłata za transfer z lotniska do szkoły – 500 PLN (one way), 1000 PLN (RT-both ways),
- Dopłata obowiązkowa dla osób poniżej 18 roku życia -„custodianship letter”– powiernictwo opieki nad nieletnim - 600 PLN,
- Dopłata obowiązkowa dla osób poniżej 18 roku życia - za transfery z/na lotniska – 1000 PLN (RT-both ways).

Obowiązkowa dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (13 zł).

» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Kanada - Vancouver - indywidualny kurs j. angielskiego Adult Family EC - wiek 16+   (skrót: IND VANCOUVER HF EC PAX HB)
22.03 - 05.04.2020
 15 dni / PCVO0322
Impreza w trakcie realizacji
29.03 - 12.04.2020
 15 dni / PCVO0329
Impreza w trakcie realizacji
05.04 - 19.04.2020
 15 dni / PCVO0405
6112 zł   Dzwoń  
12.04 - 26.04.2020
 15 dni / PCVO0412
6112 zł Rezerwuj
19.04 - 03.05.2020
 15 dni / PCVO0419
6112 zł Rezerwuj
26.04 - 10.05.2020
 15 dni / PCVO0426
6112 zł Rezerwuj
03.05 - 17.05.2020
 15 dni / PCVO0503
6112 zł Rezerwuj
10.05 - 24.05.2020
 15 dni / PCVO0510
6112 zł Rezerwuj
17.05 - 31.05.2020
 15 dni / PCVO0517
6112 zł Rezerwuj
24.05 - 07.06.2020
 15 dni / PCVO0524
6112 zł Rezerwuj
31.05 - 14.06.2020
 15 dni / PCVO0531
6112 zł Rezerwuj
07.06 - 21.06.2020
 15 dni / PCVO0607
6112 zł Rezerwuj
14.06 - 28.06.2020
 15 dni / PCVO0614
6112 zł Rezerwuj
21.06 - 05.07.2020
 15 dni / PCVO0621
6112 zł Rezerwuj
28.06 - 12.07.2020
 15 dni / PCVO0628
6112 zł Rezerwuj
05.07 - 19.07.2020
 15 dni / PCVO0705
6112 zł Rezerwuj
12.07 - 26.07.2020
 15 dni / PCVO0712
6112 zł Rezerwuj
19.07 - 02.08.2020
 15 dni / PCVO0719
6112 zł Rezerwuj
26.07 - 09.08.2020
 15 dni / PCVO0726
6112 zł Rezerwuj
02.08 - 16.08.2020
 15 dni / PCVO0802
6112 zł Rezerwuj
09.08 - 23.08.2020
 15 dni / PCVO0809
6112 zł Rezerwuj
16.08 - 30.08.2020
 15 dni / PCVO0816
6112 zł Rezerwuj
23.08 - 06.09.2020
 15 dni / PCVO0823
6112 zł Rezerwuj
30.08 - 13.09.2020
 15 dni / PCVO0830
6112 zł Rezerwuj
06.09 - 20.09.2020
 15 dni / PCVO0906
6112 zł Rezerwuj
13.09 - 27.09.2020
 15 dni / PCVO0913
6112 zł Rezerwuj
20.09 - 04.10.2020
 15 dni / PCVO0920
6112 zł Rezerwuj
27.09 - 11.10.2020
 15 dni / PCVO0927
6112 zł Rezerwuj
04.10 - 18.10.2020
 15 dni / PCVO1004
6112 zł Rezerwuj
11.10 - 25.10.2020
 15 dni / PCVO1011
6112 zł Rezerwuj
18.10 - 01.11.2020
 15 dni / PCVO1018
6112 zł Rezerwuj
25.10 - 08.11.2020
 15 dni / PCVO1025
6112 zł Rezerwuj

Terminy i ceny:   Kanada - Vancouver - indywidualny kurs j. angielskiego Adult Family EC - wiek 16+   (skrót: IND VANCOUVER HF EC PAX HB)
15.03 - 05.04.2020
 22 dni / PCVO0315
Impreza w trakcie realizacji
22.03 - 12.04.2020
 22 dni / PCVO0322
Impreza w trakcie realizacji
29.03 - 19.04.2020
 22 dni / PCVO0329
Impreza w trakcie realizacji
05.04 - 26.04.2020
 22 dni / PCVO0405
8112 zł   Dzwoń  
12.04 - 03.05.2020
 22 dni / PCVO0412
8112 zł Rezerwuj
19.04 - 10.05.2020
 22 dni / PCVO0419
8112 zł Rezerwuj
26.04 - 17.05.2020
 22 dni / PCVO0426
8112 zł Rezerwuj
03.05 - 24.05.2020
 22 dni / PCVO0503
8112 zł Rezerwuj
10.05 - 31.05.2020
 22 dni / PCVO0510
8112 zł Rezerwuj
17.05 - 07.06.2020
 22 dni / PCVO0517
8112 zł Rezerwuj
24.05 - 14.06.2020
 22 dni / PCVO0524
8112 zł Rezerwuj
31.05 - 21.06.2020
 22 dni / PCVO0531
8112 zł Rezerwuj
07.06 - 28.06.2020
 22 dni / PCVO0607
8112 zł Rezerwuj
14.06 - 05.07.2020
 22 dni / PCVO0614
8112 zł Rezerwuj
21.06 - 12.07.2020
 22 dni / PCVO0621
8112 zł Rezerwuj
28.06 - 19.07.2020
 22 dni / PCVO0628
8112 zł Rezerwuj
05.07 - 26.07.2020
 22 dni / PCVO0705
8112 zł Rezerwuj
12.07 - 02.08.2020
 22 dni / PCVO0712
8112 zł Rezerwuj
19.07 - 09.08.2020
 22 dni / PCVO0719
8112 zł Rezerwuj
26.07 - 16.08.2020
 22 dni / PCVO0726
8112 zł Rezerwuj
02.08 - 23.08.2020
 22 dni / PCVO0802
8112 zł Rezerwuj
09.08 - 30.08.2020
 22 dni / PCVO0809
8112 zł Rezerwuj
16.08 - 06.09.2020
 22 dni / PCVO0816
8112 zł Rezerwuj
23.08 - 13.09.2020
 22 dni / PCVO0823
8112 zł Rezerwuj
30.08 - 20.09.2020
 22 dni / PCVO0830
8112 zł Rezerwuj
06.09 - 27.09.2020
 22 dni / PCVO0906
8112 zł Rezerwuj
13.09 - 04.10.2020
 22 dni / PCVO0913
8112 zł Rezerwuj
20.09 - 11.10.2020
 22 dni / PCVO0920
8112 zł Rezerwuj
27.09 - 18.10.2020
 22 dni / PCVO0927
8112 zł Rezerwuj
04.10 - 25.10.2020
 22 dni / PCVO1004
8112 zł Rezerwuj
11.10 - 01.11.2020
 22 dni / PCVO1011
8112 zł Rezerwuj
18.10 - 08.11.2020
 22 dni / PCVO1018
8112 zł Rezerwuj

kod imprezy: PCVO~IND_VANCOUVER_HF_EC_PAX_HB
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.