Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
INFOLINIA:
42 637 11 22, pn. - pt. 10-18, sob 10-14
SKORZYSTAJ Z PORADY KONSULTANTA

Białka Tatrzańska - Hotel Bania Thermal & Ski - Wczasy (NA ZAPYTANIE) Wakacje

OFERTY LETNIE OBOZY I KOLONIE PROMOCJE LAST MINUTE POLECAMY OBOZY REKREACYJNE SPORTY WODNE O NAS KONTAKT
Dla młodzieży
Dla dorosłych
Informacje
Strona główna

Oferty Almatur

Wczasy

Polska


Białka Tatrzańska - Hotel Bania Thermal & Ski - Wczasy (NA ZAPYTANIE)
Informacje
Galeria» przejdź do galerii
Program

Białka Tatrzańska to nie tylko miejsce do uprawiania sportów zimowych ale również idealna baza wypadowa w największe polskie góry. Pod względem infrastruktury turystycznej jest to jedna z najatrakcyjniejszych i najszybciej rozwijających się miejscowości letniskowych pod Tatrami. Jednym z najważniejszych atutów Białki Tatrzańskiej jest kompleks basenów termalnych o różnej specyfice i prozdrowotnych właściwościach. Innym walorem jej okolic są miejsca nieskażone jeszcze cywilizacją, świeże powietrze oraz tętniące zielenią łąki. Białka Tatrzańska, to również raj dla rowerzystów i spacerowiczów. Osoby lubiące aktywny wypoczynek z pewnością zainteresują sporty ekstremalne, które można uprawiać nad rzeką Białka i na terenie okolicznych wzgórz. Hotel posiada bezpośrednie przejście do term, bez konieczności wychodzenia na zewnątrz budynku.

Program fakultatywny

Wycieczka górska z przewodnikiem – słynny spływ Przełomem Dunajca (na drewnianych tratwach, wzbogacony o zwiedzanie mniej znanych, a równie malowniczych zakątków polskiego Spisza. Spacer po koronie zapory wodnej i podziwianie dzikiej pienińskiej przyrody z pewnością pozostawią niezapomniane wrażenia), trekking z opowieściami w tle (przełom i okolice Białki), quady, zajęcia jogi, trasy rowerowe o różnym stopniu trudności (terenowe i szosowe), trasy biegowe dla początkujących i zaawansowanych - ceny poszczególnych atrakcji ustalane są indywidualnie w zależności od ilości osób i zakresu usług.Zakwaterowanie

1, 2 i 4 - osobowe komfortowe, przytulne pokoje utrzymane w górskim, ciepłym charakterze. Wszystkie posiadają łazienkę z kabiną prysznicową, suszarkę do

włosów, sejf i minibar, TV SAT, telefon oraz Internet.
Świadczenia

Zakwaterowanie – 5 noclegów ze śniadaniem z góralskim akcentem, nielimitowany dostęp do Termy Bania, dostęp do „Strefy Sielsko Anielsko Wellness & Spa” ( sauna chlebowa, jodłowa, kamienna). Letnie łapanie słońca – czyli leżakowanie na południowym stoku w sąsiedztwie lasu z pięknym widokiem na góry. Wstęp do dyskoteki w Klubie Bania. Projekcje filmowe dla dzieci i dorosłych.

Wyżywienie: Do wyboru pakiet ze śniadaniami lub śniadaniami i obiadokolacjami.

Do dyspozycji gości: stworzone dla relaksu Strefa Anielsko, gdzie znajduje się 7 gabinetów zabiegowych, a wśród nich gabinet dla dwojga, salon fryzjerski oraz biblioteka (zabiegi dodatkowo płatne) oraz strefa Sielsko: pokój relaksu z basenem oraz masażami wodnymi i studnia góralska. W hotelu znajdują się również dwie restauracje, bary oraz klub. Ponadto cykl koncertów i spektakli odbywających się w ramach projektu Kultura na Bani, a także Kino Letnie, trzy place zabaw dla najmłodszych. Specjalne pakiety pobytowe dla rodzin z dziećmi – animacje, projekcje bajek, wieczory z książką (opieka nad dziećmi dodatkowo płatna). Obok Hotelu znajduje się Terma Bania z wodą termalną o temperaturze do 38 °C, z której przez cały rok można podziwiać panoramę Tatr, ze strefą Głośną, Cichą oraz Saunarium (wejście na Termę dodatkowo płatne).Informacje praktyczne

Zakwaterowanie w dniu przyjazdu od godz. 16:00, wykwaterowanie w dniu wyjazdu do godz. 11:00. Część mieszkalna posiada szereg udogodnień dla rodzin z małymi dziećmi, a także dla osób niepełnosprawnych. Począwszy od możliwości podjazdu samochodem przed samo wejście do hotelu, stanowisko lady recepcyjnej przystosowane do obsługi osób na wózku inwalidzkim, po windy pomiędzy wszystkimi poziomami użytkowymi hotelu. Parking podziemny płatny – 20 zł/dobę.

UWAGA: OFERTA NA ZAPYTANIE!
Rezerwacja w systemie nie jest równoznaczna z rezerwacją miejsc w hotelu, po założeniu rezerwacji prosimy o oczekiwanie na potwierdzenie.» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe (obowiązuje do 30.06.2018)     » Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe (obowiązuje od 01.07.2018)     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny Białka Tatrzańska - Hotel Bania Thermal & Ski (NA ZAPYTANIE)     (skrót: HOTEL BANIA - APARTAMENT COMFORT DBL BB)
Nr grupy Data Cena 
APWB071515.07 - 20.07Impreza w trakcie realizacji 6 dni
APWB071515.07 - 20.07Impreza w trakcie realizacji 6 dni
APWB072222.07 - 27.073455 złDzwoń6 dni
APWB072222.07 - 27.073730 złDzwoń6 dni
APWB072929.07 - 03.083455 złRezerwuj6 dni
APWB072929.07 - 03.083730 złRezerwuj6 dni
APWB080505.08 - 10.083455 złRezerwuj6 dni
APWB080505.08 - 10.083730 złRezerwuj6 dni
APWB081212.08 - 17.083455 złRezerwuj6 dni
APWB081212.08 - 17.083730 złRezerwuj6 dni
APWB081919.08 - 24.083455 złRezerwuj6 dni
APWB081919.08 - 24.083730 złRezerwuj6 dni
APWB082626.08 - 31.083455 złRezerwuj6 dni
APWB082626.08 - 31.083730 złRezerwuj6 dni
APWB090202.09 - 07.093455 złRezerwuj6 dni
APWB090202.09 - 07.093235 złRezerwuj6 dni
APWB090909.09 - 14.092960 złRezerwuj6 dni
APWB090909.09 - 14.093235 złRezerwuj6 dni
APWB091616.09 - 21.092960 złRezerwuj6 dni
APWB091616.09 - 21.093235 złRezerwuj6 dni
APWB092323.09 - 28.092960 złRezerwuj6 dni
APWB092323.09 - 28.093235 złRezerwuj6 dni
APWB093030.09 - 05.102960 złRezerwuj6 dni
APWB093030.09 - 05.103235 złRezerwuj6 dni
APWB100707.10 - 12.102960 złRezerwuj6 dni
APWB100707.10 - 12.103235 złRezerwuj6 dni
APWB101414.10 - 19.102960 złRezerwuj6 dni
APWB101414.10 - 19.103235 złRezerwuj6 dni
APWB102121.10 - 26.102960 złRezerwuj6 dni
APWB102121.10 - 26.103235 złRezerwuj6 dni
APWB102828.10 - 02.112960 złRezerwuj6 dni
APWB102828.10 - 02.113235 złRezerwuj6 dni
APWB110404.11 - 09.112960 złRezerwuj6 dni
APWB110404.11 - 09.113235 złRezerwuj6 dni
APWB111818.11 - 23.112960 złRezerwuj6 dni
APWB111818.11 - 23.113235 złRezerwuj6 dni
APWB112525.11 - 30.112960 złRezerwuj6 dni

Terminy i ceny Białka Tatrzańska - Hotel Bania Thermal & Ski (NA ZAPYTANIE)     (skrót: HOTEL BANIA - POKOJ CLASSIC DBL BB)
Nr grupy Data Cena 
APWB071515.07 - 20.07Impreza w trakcie realizacji 6 dni
APWB072222.07 - 27.071760 złDzwoń6 dni
APWB072929.07 - 03.081760 złRezerwuj6 dni
APWB080505.08 - 10.081760 złRezerwuj6 dni
APWB081212.08 - 17.081760 złRezerwuj6 dni
APWB081919.08 - 24.081760 złRezerwuj6 dni
APWB082626.08 - 31.081760 złRezerwuj6 dni
APWB090202.09 - 07.091510 złRezerwuj6 dni
APWB090909.09 - 14.091510 złRezerwuj6 dni
APWB091616.09 - 21.091510 złRezerwuj6 dni
APWB092323.09 - 28.091510 złRezerwuj6 dni
APWB093030.09 - 05.101510 złRezerwuj6 dni
APWB100707.10 - 12.101510 złRezerwuj6 dni
APWB101414.10 - 19.101510 złRezerwuj6 dni
APWB102121.10 - 26.101510 złRezerwuj6 dni
APWB102828.10 - 02.111510 złRezerwuj6 dni
APWB110404.11 - 09.111510 złRezerwuj6 dni
APWB111818.11 - 23.111510 złRezerwuj6 dni
APWB112525.11 - 30.111510 złRezerwuj6 dni

Terminy i ceny Białka Tatrzańska - Hotel Bania Thermal & Ski     (skrót: HOTEL BANIA POKOJ CLASSIC DBL HB)
Nr grupy Data Cena 
APWB071515.07 - 20.07Impreza w trakcie realizacji 6 dni
APWB072222.07 - 27.072035 złDzwoń6 dni
APWB072929.07 - 03.082035 złRezerwuj6 dni
APWB080505.08 - 10.082035 złRezerwuj6 dni
APWB081212.08 - 17.082035 złRezerwuj6 dni
APWB081919.08 - 24.082035 złRezerwuj6 dni
APWB082626.08 - 31.082035 złRezerwuj6 dni
APWB090202.09 - 07.091785 złRezerwuj6 dni
APWB090909.09 - 14.091785 złRezerwuj6 dni
APWB091616.09 - 21.091785 złRezerwuj6 dni
APWB092323.09 - 28.091785 złRezerwuj6 dni
APWB093030.09 - 05.101785 złRezerwuj6 dni
APWB100707.10 - 12.101785 złRezerwuj6 dni
APWB101414.10 - 19.101785 złRezerwuj6 dni
APWB102121.10 - 26.101785 złRezerwuj6 dni
APWB102828.10 - 02.111785 złRezerwuj6 dni
APWB110404.11 - 09.111785 złRezerwuj6 dni
APWB111111.11 - 16.11Sprzedaż zakończona6 dni
APWB111818.11 - 23.111785 złRezerwuj6 dni
APWB112525.11 - 30.111785 złRezerwuj6 dni

Terminy i ceny Białka Tatrzańska - Hotel Bania Thermal & Ski     (skrót: HOTEL BANIA POKOJ COMFORT DBL HB)
Nr grupy Data Cena 
APWB071515.07 - 20.07Impreza w trakcie realizacji 6 dni
APWB071515.07 - 20.07Impreza w trakcie realizacji 6 dni
APWB072222.07 - 27.072450 złDzwoń6 dni
APWB072222.07 - 27.072175 złDzwoń6 dni
APWB072929.07 - 03.082450 złRezerwuj6 dni
APWB072929.07 - 03.082175 złRezerwuj6 dni
APWB080505.08 - 10.082450 złRezerwuj6 dni
APWB080505.08 - 10.082175 złRezerwuj6 dni
APWB081212.08 - 17.082450 złRezerwuj6 dni
APWB081212.08 - 17.082175 złRezerwuj6 dni
APWB081919.08 - 24.082450 złRezerwuj6 dni
APWB081919.08 - 24.082175 złRezerwuj6 dni
APWB082626.08 - 31.082450 złRezerwuj6 dni
APWB082626.08 - 31.082175 złRezerwuj6 dni
APWB090202.09 - 07.092135 złRezerwuj6 dni
APWB090202.09 - 07.091860 złRezerwuj6 dni
APWB090909.09 - 14.092135 złRezerwuj6 dni
APWB090909.09 - 14.091860 złRezerwuj6 dni
APWB091616.09 - 21.092135 złRezerwuj6 dni
APWB091616.09 - 21.091860 złRezerwuj6 dni
APWB092323.09 - 28.092135 złRezerwuj6 dni
APWB092323.09 - 28.091860 złRezerwuj6 dni
APWB093030.09 - 05.102135 złRezerwuj6 dni
APWB093030.09 - 05.101860 złRezerwuj6 dni
APWB100707.10 - 12.102135 złRezerwuj6 dni
APWB100707.10 - 12.101860 złRezerwuj6 dni
APWB101414.10 - 19.102135 złRezerwuj6 dni
APWB101414.10 - 19.101860 złRezerwuj6 dni
APWB102121.10 - 26.102135 złRezerwuj6 dni
APWB102121.10 - 26.101860 złRezerwuj6 dni
APWB102828.10 - 02.112135 złRezerwuj6 dni
APWB102828.10 - 02.111860 złRezerwuj6 dni
APWB110404.11 - 09.112135 złRezerwuj6 dni
APWB110404.11 - 09.111860 złRezerwuj6 dni
APWB111111.11 - 16.11Sprzedaż zakończona6 dni
APWB111111.11 - 16.11Sprzedaż zakończona6 dni
APWB111818.11 - 23.112135 złRezerwuj6 dni
APWB111818.11 - 23.111860 złRezerwuj6 dni
APWB112525.11 - 30.112135 złRezerwuj6 dni
APWB112525.11 - 30.111860 złRezerwuj6 dni

Terminy i ceny Białka Tatrzańska - Hotel Bania Thermal & Ski     (skrót: HOTEL BANIA POKOJ ECONOMY DBL HB)
Nr grupy Data Cena 
APWB071515.07 - 20.07Impreza w trakcie realizacji 6 dni
APWB072222.07 - 27.071860 złDzwoń6 dni
APWB072929.07 - 03.081860 złRezerwuj6 dni
APWB080505.08 - 10.081860 złRezerwuj6 dni
APWB081212.08 - 17.081860 złRezerwuj6 dni
APWB081919.08 - 24.081860 złRezerwuj6 dni
APWB082626.08 - 31.081860 złRezerwuj6 dni
APWB090202.09 - 07.091635 złRezerwuj6 dni
APWB090909.09 - 14.091635 złRezerwuj6 dni
APWB091616.09 - 21.091635 złRezerwuj6 dni
APWB092323.09 - 28.091635 złRezerwuj6 dni
APWB093030.09 - 05.101635 złRezerwuj6 dni
APWB100707.10 - 12.101635 złRezerwuj6 dni
APWB101414.10 - 19.101635 złRezerwuj6 dni
APWB102121.10 - 26.101635 złRezerwuj6 dni
APWB102828.10 - 02.111635 złRezerwuj6 dni
APWB110404.11 - 09.111635 złRezerwuj6 dni
APWB111111.11 - 16.11Sprzedaż zakończona6 dni
APWB111818.11 - 23.111635 złRezerwuj6 dni
APWB112525.11 - 30.111635 złRezerwuj6 dni

Terminy i ceny Białka Tatrzańska - Hotel Bania Thermal & Ski (NA ZAPYTANIE)     (skrót: HOTEL BANIA- POKOJ ECONOMY DBL BB)
Nr grupy Data Cena 
APWB071515.07 - 20.07Impreza w trakcie realizacji 6 dni
APWB072222.07 - 27.071585 złDzwoń6 dni
APWB072929.07 - 03.081585 złRezerwuj6 dni
APWB080505.08 - 10.081585 złRezerwuj6 dni
APWB081212.08 - 17.081585 złRezerwuj6 dni
APWB081919.08 - 24.081585 złRezerwuj6 dni
APWB082626.08 - 31.081585 złRezerwuj6 dni
APWB090202.09 - 07.091360 złRezerwuj6 dni
APWB090909.09 - 14.091360 złRezerwuj6 dni
APWB090909.09 - 14.091360 złRezerwuj6 dni
APWB091616.09 - 21.091360 złRezerwuj6 dni
APWB092323.09 - 28.091360 złRezerwuj6 dni
APWB093030.09 - 05.101360 złRezerwuj6 dni
APWB100707.10 - 12.101360 złRezerwuj6 dni
APWB101414.10 - 19.101360 złRezerwuj6 dni
APWB102121.10 - 26.101360 złRezerwuj6 dni
APWB102828.10 - 02.111360 złRezerwuj6 dni
APWB110404.11 - 09.111360 złRezerwuj6 dni
APWB111111.11 - 16.11Sprzedaż zakończona6 dni
APWB111818.11 - 23.111360 złRezerwuj6 dni
APWB112525.11 - 30.111360 złRezerwuj6 dni

Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.