Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
INFOLINIA:
42 637 11 22, pn. - pt. 10-18, sob 10-14
SKORZYSTAJ Z PORADY KONSULTANTA

Pokrzywna - Klub urwisa - Kolonie w parku atrakcji Wakacje

OFERTY ZIMOWE OBOZY I KOLONIE PROMOCJE LAST MINUTE O NAS KONTAKT
Dla młodzieży
Dla dorosłych
Informacje
Strona główna

Oferty Almatur

Kolonie

Polska

Góry

Aktywne

Przygoda


Pokrzywna - Klub urwisa - Kolonie w parku atrakcji (wiek )
Informacje
Galeria» przejdź do galerii

Wakacje to czas szalonej zabawy i odpoczynku, a Pokrzywna to idealne miejsce, aby przenieść się do wakacyjnej krainy marzeń. Hotel Chrobry położony na terenie Parku Krajobrazowego - Góry Opawskie, wśród gór i lasów zapewnia świetne warunki do obcowania z naturą i korzystania w pełni z jej uroków. Tuż obok na uczestników czekają niesamowite atrakcje Interaktywnego Parku Edukacji i Rozrywki ROSENAU Zaginione Miasto. Nazwa ROSENAU nawiązuje do legendy o osadzie, która podobno w średniowieczu istniała w Górach Opawskich. Wokół jeziora rozlokowano tu kilkadziesiąt różnych atrakcji, łączących rozrywkę z aktywnym wypoczynkiem, w tym basen o wymiarach olimpijskich, z brodzikiem i piaszczystą plażą, interaktywny "Ogród Wody", trampolinę, karuzele, wypożyczalnię kajaków i rowerków wodnych. Co pewien czas z wód jeziora wynurza się groźny potwór. Na terenie parku znajduje się także "Jaskinia dzikich zwierząt", a w jej sąsiedztwie "Kopalnia złota - Rosenau", w której można chodzić korytarzami "Strasznej sztolni", a także trafić do pewnego pokoju, w którym dzieją się naprawdędziwne rzeczy. Z nami dzieci znajdą nowych przyjaciół, przeżyją wiele niezapomnianych przygód i będą świetnie się bawić. Poza korzystaniem z atrakcji Parku Edukacji i Rozrywki ROSENAU, opiekunowie poprowadzą liczne zajęcia sportowe i rekreacyjne. Uczestnicy będą strzelać z łuku do słomianych tarcz i szyfrować wiadomości. Nauczą się wyznaczania kierunków świata w terenie i posługiwania się mapą. Poza tym, w programie znajdą się liczne zajęcia integracyjne, rekreacyjne i sportowe, podchody, zabawy plenerowe, konkursy, ognisko z kiełbaskami przy dźwiękach gitary oraz mnóstwo wesołej zabawy.Program

Kolonie w parku atrakcji (7-11 lat )

Ten obóz to czas na dziecięce szaleństwa, radość, zabawę i aktywność! Przygotowany program oraz doświadczeni opiekunowie pobudzą kreatywność uczestników i umożliwią im zdobycie nowych umiejętności. Urwisy udadzą się do świata zwierząt odwiedzą zagrodę kóz oraz zagrodę dzikich zwierząt, a także nauczą się tworzyć balonowe zwierzaki. Poznają zabawy z chustą animacyjną takie jak: smok, rekin czy fryzjer. Będą uczestniczyć w zawodach integracyjnych: skakanie w workach, rzut do celu, tory przeszkód itp. Profesjonalnymi farbkami i kredkami do twarzy będą malować wzory na buziach swoich kolegów i koleżanek. Skorzystają z atrakcji Zaginionego Miasta Rosenau, odwiedzą interaktywny ogród wody, park żywiołów czy straszną sztolnię, w której największą zagadką jest wirujący domek. Spróbują swoich sił w mini parku linowym i przeżyją niesamowite emocje podczas jazdy na oponach na specjalnym torze „Snowtubing”. Wezmą udział w wycieczce ciuchcią, podczas której zobaczą potwora mieszkającego w jeziorze na terenie Parku Rosenau. W słoneczne dni korzystać będą z Aquaparku (wodny plac zabaw, zjeżdżalnia, brodzik, bicze wodne), a także odwiedzą ogromny dmuchany zamek – największy w Europie. Pochmurne dni będą świetną okazją by udać się do kina niezapomnianych emocji 7D i do ogromnej sali zabaw dla dzieciaków – wesołego ze suchym basenem, zjeżdżalniami i mini przeszkodami linowymi. Dodatkowo na urwisów czekają zajęcia z mini survivalu oraz małego paintballa, w trakcie których nauczą się radzenia sobie w trudnych warunkach i bezpiecznego poruszania się po lesie. Zdobyte umiejętności wykorzystają w podchodach i grach terenowych. Będzie też spacer do Kamieniołomu i do Żabiego Oczka, gdzie z punktu widokowego dzieci będą podziwiać panoramę okolic Góry Parkowej. Wieczorami znajdzie się czas na karaoke, ogniska, czytanie i seanse ulubionych bajek. Zapewniamy kontakt z opiekunem grupy 24godz./doba.

Program fakultatywny

Mały paintball – 30 zł.

Wycieczka do stadniny koni (przejażdżka na koniu) – 50 zł.

Wycieczka autokarowa do kopalni złota w Złotym Stoku. Czeka tam na odwiedzających wiele atrakcji. Między innymi kręte ścieżki i korytarze, podziemny spływ, a także nauka sztuki płukania złota – 75 zł.

Pamiątkowa płyta CD ze zdjęciami obozowymi – 20 zł.Zakwaterowanie

Hotel „Chrobry” w Pokrzywnej,

Uczestnicy będą zakwaterowani w budynku hotelowym, w pokojach 2-, 3-, 4-osobowych wyposażonych w balkony, łazienki, telewizor oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Budynek połączony jest z krytym basenem. Teren wokół hotelu jest ogrodzony i bezpieczny. Hotel wchodzi w skład kompleksu wypoczynkowo-rekreacyjnego Gorzelanny. Na jego terenie znajduje się duża hala sportowa, sala do ćwiczeń, boisko, miejsce na grilla. W sąsiedztwie hotelu znajduje się Interaktywny Park Edukacji i Rozrywki ROSENAU Zaginione Miasto, z którego licznych atrakcji uczestnicy będą korzystać podczas pobytu.
Świadczenia

Zakwaterowanie:
10 noclegów.

Wyżywienie:
Całodzienne (3 posiłki + deser) – w karczmie na terenie ośrodka. Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany do stolika. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu; ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.

Możliwość zamówienia (najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem obozu – za dopłatą) diety: wegetariańskiej (50 zł turnus) lub bezglutenowej (100zł turnus). Zapewniamy uczestnikom stały dostęp do wody pitnej na terenie ośrodka.

Transport:
Autokar turystyczny.

Ubezpieczenie:
NNW - 15.000 PLN

Opieka pedagogiczna i instruktorska. Realizacja programu.Informacje praktyczne

Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast w Polsce wyszczególnionych w planie
podróży. Możliwość przesiadki na trasie przejazdu. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych, wykwalifikowanych instruktorów i wychowawców. Program obozów będzie dopasowany do warunków atmosferycznych oraz stanu psychofizycznego uczestników. Zabierz ze sobą obuwie sportowe, dres, strój kąpielowy i ręcznik, buty do pieszych wędrówek, plecak na wycieczki, nieprzemakalną kurtkę, ciepły sweter lub polar i czapkę z daszkiem.

Planowany przyjazd do ośrodka z kierunku Szczecin, Gorzów, Zielona Góra, Lubin, Legnica, Wrocław,Opole ok. godz. 13.00. Planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 15.00.

Z pozostałych kierunków przyjazd ok. godz. 19.00., wyjazd ok. godz. 09.30.

Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 18.00, wyjazd nie później niż o godz. 10.30» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny Pokrzywna - Klub urwisa - Kolonie w parku atrakcji     (skrót: POKRZYWNA KLUB URWISA KOLONIE W PARKU ATRAKCJI PAX FB)
Nr grupy Data Cena 

kod imprezy: KPOP~POKRZYWNA_KLUB_URWISA_KOLONIE_W_PARKU_ATRAKCJI_PAX_FB
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.