Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
INFOLINIA:
42 637 11 22, pn. - pt. 10-18, sob 10-14
SKORZYSTAJ Z PORADY KONSULTANTA

Włochy - Kampania i Rzym - obóz rekreacyjny Wakacje

OFERTY ZIMOWE OBOZY I KOLONIE PROMOCJE LAST MINUTE O NAS KONTAKT
Dla młodzieży
Dla dorosłych
Informacje
Strona główna

Oferty Almatur

Obozy młodzieżowe

Włochy

San Marino

Watykan

Morze

Aktywne

Objazdowy

Obozy młodzieżowe w miejscowości

Wenecja

Neapol

Pompei

Rzym

Mirabilandia

Obozy i kolonie blisko miejscowości

Wenecja


Włochy - Kampania i Rzym - obóz rekreacyjny (wiek )
Informacje
Galeria» przejdź do galerii

Wenecja - San Marino - Neapol - Wezuwiusz - Pompeje - Rzym - Watykan - Mirabilandia

Obóz rekreacyjny 10-18 latProgram

Jedyna okazja, aby zobaczyć najważniejsze zabytki i atrakcje Włoch. To wszystko gwarantowane jest w bardzo bogatym programie. Zwiedzimy Wenecję oraz najstarszą republikę świata – San Marino. Dotrzemy do Neapolu, gdzie będzie można zobaczyć różnice między północą, a południem Włoch. Nad Morzem Tyrreńskim poczujemy klimat Kampanii i skorzystamy z cudownych kąpieli w morzu. Nie zabraknie też zwiedzania Rzymu i Watykanu. W drodze powrotnej będziemy się bawić w największym włoskim parku rozrywki – Mirabilandii.
1 dzień:
Wyjazd z Polski wg planu podróży. Przejazd do Włoch przez Czechy i Austrię.
2 dzień:
Przyjazd do Wenecji. Rejs statkiem, spacer trasą turystyczną do Mostu Rialto, Plac i Bazylika Św. Marka, Most Westchnień. Przejazd do hotelu w okolicach Ravenny. Kolacja, nocleg.
3 dzień:
Śniadanie. Przejazd do San Marino i zwiedzanie najstarszej republiki świata. Przejazd do hotelu nad morzem w okolicach Neapolu, kolacja, nocleg.
4 dzień:
Wypoczynek nad Morzem Tyrreńskim.
5 dzień:
Całodniowa wycieczka Wezuwiusz - Neapol - Pompeje. W programie wjazd na platformę widokową Wulkanu Wezuwiusz. Jeśli warunki na to pozwolą, dla chętnych za dodatkową opłata 10 EUR, wejście na krater wulkanu. Zwiedzanie Pompei, które w 79 roku p.n.e zostały zniszczone przez wybuch wulkanu. Wizyta w stolicy Kampanii – Neapolu. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.
6 dzień:
Wypoczynek nad Morzem Tyrreńskim.
7 dzień:
Wykwaterowanie z hotelu, śniadanie, przejazd do Rzymu. Zwiedzanie miasta: Forum Romanum, Forum Trajana – Fontanna di Trevi, Plac Hiszpański, Kapitol i Koloseum. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.
8 dzień:
Śniadanie, przejazd do Rzymu. Wizyta w Watykanie. Zwiedzanie Placu i bazyliki Św. Piotra. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.
9 dzień:
Śniadanie, przejazd do największego we Włoszech parku rozrywki Mirabilandii. Bilet wstępu upoważnia do korzystania w dowolnej ilości z ponad 40 różnych atrakcji. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną do Polski.
10 dzień:
Powrót do Polski wg planu podróży.

Program fakultatywny

Aquapark Magic World – wizyta w parku wodnym z wieloma atrakcjami takimi jak: Kamikaze, Water Roller, Anaconda, rafting. Bilet wstępu upoważnia do nieograniczonego korzystania z atrakcji
parku. Szczegółowy opis na www.magicworld.it – cena 25 EUR (zawiera bilet wstępu).
Monte Cassino – wizyta na Cmentarzu Żołnierzy Polskich oraz w Opactwie Benedyktynów. W drodze powrotnej postój w jednym z nadmorskich miasteczek, w którym będzie możliwość spróbowania oryginalnej mozzarelli di bufala oraz zrobienia zakupów - cena 30 EUR (cena zawiera bilet wstępu)Zakwaterowanie

7 noclegów, hotele***:1 nocleg w okolicach Ravenny, 4 noclegi w hotelu Casa Rossa w Torre del Greco lub innym tej samej kategorii, 2 noclegi w okolicach Rzymu. Pokoje 2-, 3-, 4-osobowe z łazienkami, klimatyzacją, telewizorami, lodówkami. Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja 20 EUR, która zwracana jest w dniu wyjazdu, o ile nie zostaną wyrządzone żadne szkody.Świadczenia

Zakwaterowanie: 7 noclegów.
Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki) w restauracji hotelowej, kuchnia włoska (śniadanie, obiad 1-daniowy, kolacja 2-daniowa). Wszystkie posiłki serwowane do stolika. Do obiadu i kolacji podawana jest woda w dzbankach. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant zamiast obiadu. W godzinach wieczornych na terenie Mirabilandii możliwość zjedzenia ciepłego posiłku (płatne we własnym zakresie). W drodze powrotnej posiłek w Czechach.
Transport: autokar z WC, barkiem, video i klimatyzacją.
Ubezpieczenie: KL - 20.000 EUR, NNW - 15.000 PLN.
Opieka pedagogiczna.
Realizacja programu.Informacje praktyczne

Cena nie obejmuje: dopłat za transport z miast w Polsce wyszczególnionych w planie podróży, posiłku na terenie Mirabilandii w dniu wyjazdu z Włoch, obowiązkowej dopłaty na realizację programu zbieranej przez pilota – 80 EUR. Do przekroczenia granicy konieczne jest posiadanie ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Sugerowane kieszonkowe minimum 120 EUR (program obowiązkowy, kaucja pobierana przy zakwaterowaniu, drobne wydatki) plus koszty wycieczek fakultatywnych.
Przejazd na trasie granica Polski – Wenecja (ok. 900 km) około 14 godzin. W trakcie podróży tam przerwa na posiłek w Czechach (we własnym zakresie, orientacyjny koszt ok. 150 KCZ).

Planowany przyjazd do hotelu ok. godz. 22.00 drugiego dnia imprezy. Planowany wyjazd z hotelu ok. godz. 08.00 przedostatniego dnia imprezy.» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny Włochy - Kampania i Rzym - obóz rekreacyjny     (skrót: KAMPANIA I RZYM OBOZ REKREACYJNY PAX FB)
Nr grupy Data Cena 

kod imprezy: OIOL~KAMPANIA_I_RZYM_OBOZ_REKREACYJNY_PAX_FB
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.