Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
INFOLINIA:
42 637 11 22, pn. - pt. 10-18, sob 10-14
SKORZYSTAJ Z PORADY KONSULTANTA

USA - Boston - kurs j. angielskiego Junior Family LAL Wakacje

OFERTY ZIMOWE OBOZY I KOLONIE PROMOCJE LAST MINUTE O NAS KONTAKT
Dla młodzieży
Dla dorosłych
Informacje
Strona główna

Oferty Almatur

Kursy językowe

Stany Zjednoczone


USA - Boston - kurs j. angielskiego Junior Family LAL (wiek )
Informacje
Galeria» przejdź do galerii

W sąsiedztwie Harvardu

Wiek uczestników: 14-18 lat

Boston - miasto w północno-wschodniej części USA, stolica stanu Massachusetts. Został założony w 1630r. i jest jednym z najstarszych i najważniejszych miast w USA. Jest wiodącym ośrodkiem kulturowym, naukowym i gospodarczym, głównie w dziedzinie finansów i zaawansowanych technologii. W pobliżu Bostonu znajduje się najstarszy amerykański uniwersytet, Harvard University, założony w 1636r. Nieopodal położona jest renomowana uczenia techniczna - Massachusetts Institute of Technology (MIT), jedna z najbardziej prestiżowych uczelni technicznych na świecie. Dumą Bostonu jest wybudowana w 1897r. pierwsza kolej podziemna. W Bostonie odbywa się jeden z najstarszych na świecie maratonów - Maraton Bostoński (aby w nim pobiec należy wykazać się określonym rekordem życiowym). Boston wielokrotnie tworzył scenerię znanych produkcji filmowych m.in. "Ally McBell", "Firma", "Werdykt", tu równiż rozgrywają się budzące grozę akcje książek Stephena Kinga.

Szkoła LAL Language Centres ma ponad 30 letnie doświadczenie w organizowaniu kursów językowych. Zajęcia odbywają się w małej i kameralniej szkole zlokalizowanej w centrum miasta, w niewielkiej odległości od popularnych atrakcji turystycznych. W bezpośrednim sąsiedztwie szkoły znajduje się słynna TD Garden Arena, będąca siedzibą drużyny koszykówki NBA - Boston Celtics oraz drużyny hokeja NHL - Boston Bruins . W odległości ok. 5 minut pieszo od szkoły znajdują się historyczne kompleksy handlowe - Quincy Market oraz Faneuil Hall. Na terenie szkoły możliwość korzystania z sali komputerowej oraz bezpłatny dostęp do Wi-Fi.Program

Program: 20 lekcji (po 45 minut) języka angielskiego tygodniowo; nauka w grupach o mieszanych narodowościach; maksymalnie 15 studentów w grupie; grupy o zróżnicowanych poziomach nauczania od elementary do advanced; wykwalifikowani nauczyciele (z certyfikatami CEA); test kwalifikacyjny; certyfikat po ukończeniu kursu; teksty i materiały edukacyjne w cenie kursu.

W cenie kursu jedna wycieczka całodniowa (np. Harvard Museum of Natural History, Boston Harbor Island, Provincetown) i pięć wycieczek półdniowych (np. Boston Duck Tour, China Town, Skywalk Observatory, Museum of Fine Arts) – tygodniowo.

Dla zainteresowanych możliwość dodatkowych wycieczek fakultatywnych (np. Boston Boat Cruise Party, Red Sox Baseball Game, wycieczki weekendowe – Washington DC, Nowy Jork).

Przykładowy plan zajęć

1 dzień – przylot do Bostonu, transfer, zakwaterowanie.
2 dzień – test kwalifikacyjny i zajęcia lekcyjne, po południu wycieczka półdniowa Beacon Hill Walking Tour.
3 dzień – zajęcia lekcyjne, po południu Boston Duck Tour.
4 dzień – zajęcia lekcyjne, po południu wyjście do Museum of Fine Arts.
5 dzień – zajęcia lekcyjne, wycieczka półdniowa – China Town.
6 dzień – zajęcia lekcyjne; wycieczka półdniowa – Skywalk Observatory & Newbury Street.
7 dzień – całodniowa wycieczka do Boston Harbor Island.

Świadczenia

Zakwaterowanie: u rodziny goszczącej, w pokojach 2-osobowych (w odległości ok. 50 minut transportem publicznym od szkoły).

Wyżywienie: całodzienne: śniadania, pakowany lunch i kolacje. Prosimy uwzględnić specyfikę kuchni amerykańskiej.

Transport:
Przelot samolotem liniowym KLM na trasie Warszawa-Amsterdam-Boston-Amsterdam-Warszawa.

Wylot z Warszawy 15.07 o 06:00, przylot do Amsterdamu o 08:00.

Wylot z Amsterdamu 15.07 o 11:05, przylot do Bostonu o 12:59.

Wylot z Bostonu 29.07 o 16:55, przylot do Amsterdamu 30.07 o 05:50.

Wylot z Amsterdamu 30.07 o 09:45, przylot do Warszawy o 11:40Transfer busem z lotniska do miejsca zakwaterowania i z powrotem.

Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A. KL - 30.000 EUR, NNW - 15.000 PLN.

Opieka rezydenta w trakcie przelotu i całego pobytu.

Realizacja programu.

CENA OBEJMUJE: zakwaterowanie, wyżywienie, program, ubezpieczenie, transport, transfer z/na lotnisko, opiekę rezydenta w trakcie przelotu i całego pobytu.

CENA NIE OBEJMUJE: opłaty wizowej (160 USD), dopłat do nadbagażu, dodatkowego programu fakultatywnego, depozytu za zakwaterowanie przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja w wysokości 100 USD/os. zwracana ostatniego dnia jeśli nie zostały wyrządzone szkody).Informacje praktyczne

Zbiórka na lotnisku Chopina na 3 godziny przed ustaloną godziną wylotu w hali odlotów, stanowisko odpraw Almaturu. Bagaż do 23 kg rejestrowany plus bagaż podręczny do 8 kg o wymiarach 55 cm x 40 cm x 23.
Rodzice/opiekunowie zobowiązani są do odebrania uczestników z lotniska Chopina w Warszawie.

Sugerowane kieszonkowe w wysokości ok. 300-350 USD. Zalecamy zabranie stroju kąpielowego, nakrycia głowy, okularów przeciwsłonecznych, adaptera sieciowego (amerykańskie kontakty) oraz ubrań na każdy rodzaj pogody. Adresy zakwaterowania podajemy zwykle na 3 dni przed rozpoczęciem imprezy, w celu ułatwienia kontaktu prosimy o podawanie konsultantom sprzedaży adresów poczty elektronicznej (e-mail). Uczestnicy kursu powinni wykazywać się samodzielnością w związku ze specyfiką zakwaterowania u rodzin goszczących. biuro nie zapewnia opieki: w drodze do i ze szkoły oraz na i z zajęć pozalekcyjnych. Pobyt w rodzinie goszczącej wymaga dostosowania się do jej sposobu życia i przestrzegania panujących w niej zasad.

Prosimy o zgłaszanie konsultantom sprzedaży informacji dotyczących alergii lub wymaganej specjalnej diety (np: wegetariańskiej, bezglutenowej, itp.). Potwierdzenie diety możliwe jest po uzgodnieniu ze szkołą językową i wiąże się z dodatkową opłatą (150 zł za tydzień).

Konieczny ważny paszport i wiza.

Obowiązkowa dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (13 zł).» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny USA - Boston - kurs j. angielskiego Junior Family LAL     (skrót: BOSTON JUNIOR FAMILY LAL PAX FB)
Nr grupy Data Cena 

kod imprezy: PBOS~BOSTON_JUNIOR_FAMILY_LAL_PAX_FB
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.