Infolinia Almatur  +48 42 637 11 22  pn-pt  godz.10-17

Kolonie i obozy, wakacje 2024

kolonie i obozy
wakacje
KOLONIE I OBOZY PROMOCJE POLSKA PROMOCJE ZAGRANICA OBOZY REKREACYJNE KONTAKT BLOG
menuKolonie i obozy
infoliniawyszukiwarka
Czego szukasz?
Obozy, kolonie
Wycieczki, wczasy, egzotyka, obozy studenckie
Kursy językowe
Szukaj kontekstowo

Kolonie i obozy fotograficzne

Kolonie i obozy fotograficzne
Obozy młodzieżowe
Polska
Bachorze - obóz fotograficzny Bachorze - obóz fotograficzny 9, 11 dni wiek 12-18 lat
Dźwirzyno - obóz fotograficzny Dźwirzyno - obóz fotograficzny 9, 11 dni wiek 12-17 lat
Dźwirzyno - obóz rowerowy Dźwirzyno - obóz rowerowy 9, 11 dni wiek 12-17 lat
Kortowo - FunFestival - obóz fotograficzny Kortowo - FunFestival - obóz fotograficzny 11 dni wiek 12-18 lat

Obozy i kolonie fotograficzne rozwijają najważniejsze umiejętności fotografa: wrażliwość, kreatywność, wyobraźnię. Oprócz tego zapoznają uczestników z technicznymi aspektami pracy z aparatem, które są niezbędne do tworzenia coraz lepszych prac. Do udziału w turnusie wystarczy cyfrowy aparat fotograficzny, najlepiej z możliwością ustawień ręcznych. Przyda się również statyw, choć nie jest obowiązkowy. Cała reszta to nauka ilustrowania codzienności i uchwycenia tego, co jest dla nas atrakcyjne, poruszające, ciekawe. Uczestnicy dowiedzą się, w jakich okolicznościach używać konkretnych parametrów aparatu, poznają zasady kompozycji zdjęć i tajniki pracy w modelami. Niektóre programy kolonii uwzględniają również udział w plenerach oraz sesjach w profesjonalnym studiu fotograficznym. Każdy obóz fotograficzny odbywa się w uroczych okolicznościach przyrody, co dodatkowo pobudza artystów do działania. Jak każda propozycja z naszej oferty, kolonie młodzieżowe w tej kategorii uzupełnia wiele dodatkowych atrakcji, m.in. spacery plażą, zajęcia rekreacyjne, turnieje sportowe, ogniska, gry i zabawy, zwiedzanie oraz konkursy z nagrodami.
Kolonie i obozy młodzieżowe to świetna forma spędzania czasu dla dzieci i młodzieży szkolnej w wieku od 12 do 18 lat. Jako doświadczone biuro podróży oferujemy programy, zajęcia i aktywności, które są w pełni dostosowane do ich potrzeb i zainteresowań. Wybierając naszą ofertę, można skorzystać z obozów sportowych, windsurfingowych, rekreacyjnych, przygodowych, survivalowych, plastycznych, gitarowych, literackich i wielu innych. Liczba możliwości, tematów i motywów jest ogromna, dlatego dosłownie każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Co istotne, nasze kolonie młodzieżowe odbywają się w różnych lokalizacjach: w Polsce, za granicą, nad morzem, nad jeziorem, w górach i w miastach. Poza szerokim wachlarzem programów i zajęć, zapewniamy również wsparcie wykwalifikowanej kadry oraz instruktorów. Nasze obozy dla dzieci to starannie wyselekcjonowane propozycje, które spełniają potrzeby najbardziej wymagających uczestników. Gwarantują moc atrakcji, a przy tym dają czas na odpoczynek, zabawę i zawieranie nowych znajomości.
Kolonie i obozy dla dzieci
BPiT Almatur Łódź sp. z o.o.
90-417 Łódź, ul. Piotrkowska 59
tel. (42) 637 11 22
mail: lodz@almatur.pl
Nasze kolonie i obozy rekreacyjne, kolonie integracyjne odbywają się nad morzem, w górach, w miastach i nad jeziorami. Choć większość naszych propozycji skupia się wokół aktywnego spędzania czasu, jak np. kolonie żeglarskie, sportowe, kolonie windsurfingowe czy taneczne, nie brakuje tutaj również innych ciekawych opcji jak np. kolonie tematyczne. Proponujemy kolonie artystyczne - w sam dla kreatywnych dusz, które pragną poszerzać horyzonty, kolonie detektywistyczne, na których można poczuć się niczym Sherlock Holmes, a także rozmaite obozy fotograficzne, jeździeckie, deskorolkowe, przygodowe, kolonie militarne, obozy i kolonie aktywne, paintballowe czy survivalowe.