Infolinia Almatur  +48 42 637 11 22  pn-pt  godz.10-17

Kolonie i obozy, wakacje 2024

kolonie i obozy
wakacje
KOLONIE I OBOZY PROMOCJE POLSKA PROMOCJE ZAGRANICA OBOZY REKREACYJNE KONTAKT BLOG
menuKolonie i obozy
infoliniawyszukiwarka
Czego szukasz?
Obozy, kolonie
Wycieczki, wczasy, egzotyka, obozy studenckie
Kursy językowe
Szukaj kontekstowo


Obozy młodzieżowe Kolonie Inne hobby

Obozy młodzieżowe
Polska
Byczyna - obóz archeologiczny Byczyna - obóz archeologiczny 11 dni wiek 9-17 lat
Gierłoż - obóz z psem Gierłoż - obóz z psem 7, 10 dni wiek 12-18 lat
Krasiejów - obóz robotyki LEGO Krasiejów - obóz robotyki LEGO 8, 11 dni wiek 9-13 lat
Podlesice - świat dalekiego wschodu Podlesice - świat dalekiego wschodu 11 dni wiek 10-17 lat
Podlesice - świat mangi i anime Podlesice - świat mangi i anime 11 dni wiek 10-17 lat
Podlesice - świat sztuki kulinarnej Podlesice - świat sztuki kulinarnej 11 dni wiek 10-17 lat
Ponik Jura climbing camp - domki ZHP Ponik Jura climbing camp - domki ZHP 8, 11 dni wiek 10-18 lat

Jeśli masz niezwykłe hobby i chcesz spędzić nietypowe, ciekawe wakacje, ta kategoria będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby. Hobbystyczne obozy młodzieżowe to również doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy byli już na wielu obozach i koloniach tematycznych i w sumie sami nie wiedzą, czego mogliby spróbować w tym roku. Zebraliśmy tutaj najbardziej nietypowe obszary zainteresowań dzieci i nastolatków: możesz zdecydować się na kolonie z koreańskim popem w tle, specjalistyczny obóz technologiczny, nauczyć się robienia oryginalnych przedmiotów na koloniach DIY, szlifować grę w szachy niczym w "Gambicie Królowej", albo przeżyć wakacyjną przygodę z archeologią w stylu Indiany Jonesa. Ciekawą propozycją jest również obóz z psem, na którym wypoczniesz w towarzystwie swojego czworonoga i przy okazji wyszkolisz go z podstaw tresury. Wielu naszych uczestników poleca też kolonie z LEGO, na których można nauczyć się budowy robotów i programowania. Poza tym niesłabnącą popularnością cieszą się obozy dla przyszłych gwiazd Internetu, dzięki którym dowiesz się, jak zaistnieć na YouTube, Tik Toku lub Twitchu.
Kolonie i obozy młodzieżowe to świetna forma spędzania czasu dla dzieci i młodzieży szkolnej w wieku od 12 do 18 lat. Jako doświadczone biuro podróży oferujemy programy, zajęcia i aktywności, które są w pełni dostosowane do ich potrzeb i zainteresowań. Wybierając naszą ofertę, można skorzystać z obozów sportowych, windsurfingowych, rekreacyjnych, przygodowych, survivalowych, plastycznych, gitarowych, literackich i wielu innych. Liczba możliwości, tematów i motywów jest ogromna, dlatego dosłownie każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Co istotne, nasze kolonie młodzieżowe odbywają się w różnych lokalizacjach: w Polsce, za granicą, nad morzem, nad jeziorem, w górach i w miastach. Poza szerokim wachlarzem programów i zajęć, zapewniamy również wsparcie wykwalifikowanej kadry oraz instruktorów. Nasze obozy dla dzieci to starannie wyselekcjonowane propozycje, które spełniają potrzeby najbardziej wymagających uczestników. Gwarantują moc atrakcji, a przy tym dają czas na odpoczynek, zabawę i zawieranie nowych znajomości.
Kolonie i obozy dla dzieci
BPiT Almatur Łódź sp. z o.o.
90-417 Łódź, ul. Piotrkowska 59
tel. (42) 637 11 22
mail: lodz@almatur.pl
Nasze kolonie i obozy rekreacyjne, kolonie integracyjne odbywają się nad morzem, w górach, w miastach i nad jeziorami. Choć większość naszych propozycji skupia się wokół aktywnego spędzania czasu, jak np. kolonie żeglarskie, sportowe, kolonie windsurfingowe czy taneczne, nie brakuje tutaj również innych ciekawych opcji jak np. kolonie tematyczne. Proponujemy kolonie artystyczne - w sam dla kreatywnych dusz, które pragną poszerzać horyzonty, kolonie detektywistyczne, na których można poczuć się niczym Sherlock Holmes, a także rozmaite obozy fotograficzne, jeździeckie, deskorolkowe, przygodowe, kolonie militarne, obozy i kolonie aktywne, paintballowe czy survivalowe.