Infolinia Almatur  +48 42 637 11 22  pn-pt  godz.10-17

Kolonie i obozy, wakacje 2024

kolonie i obozy
wakacje
KOLONIE I OBOZY PROMOCJE POLSKA PROMOCJE ZAGRANICA OBOZY REKREACYJNE KONTAKT BLOG
menuKolonie i obozy
infoliniawyszukiwarka
Czego szukasz?
Obozy, kolonie
Wycieczki, wczasy, egzotyka, obozy studenckie
Kursy językowe
Szukaj kontekstowo

Kolonie i obozy kulinarne

Kolonie i obozy kulinarne
Obozy młodzieżowe
Polska
Kortowo - FunFestival - obóz kulinarny Kortowo - FunFestival - obóz kulinarny 11 dni wiek 12-18 lat

Smacznie, zdrowo i kolorowo! Obozy kulinarne dzieci i młodzieży rozwijają zainteresowanie kuchnią i gotowaniem. Uczestnicy kolonii uczą się przyrządzania potraw w różnych stron świata. Poznają sztukę łączenia smaków i przypraw, podstawy savoir-vivre, tajniki dekorowania i eleganckiego podawania do stołu. Mierzą się z przyrządzaniem najprostszych, jak i tych nieco trudniejszych dań. Co istotne, kolonie kulinarne uczą zdrowego stylu życia i zasad odżywiania. Prowadzący w formie zabawy pokazują, jak przygotować pełnowartościowy posiłek. Podnoszą świadomość na temat tego, co warto jeść i jakie składniki są niezbędne w codziennej diecie. Gotowanie to wspaniała pasja i cenna umiejętność, która przydaje się w życiu. Ta z pozoru prosta czynność może być zarówno formą sztuki, jak i dobrej zabawy. Obozy kulinarne pobudzają wyobraźnię, uczą gotować, pozwalają zapoznać się z kuchnią innych państw. Dodatkowo zajęcia tematyczne są okraszone bogatą ofertą aktywnego wypoczynku - grami zespołowymi, zabawami ruchowymi, wędrówkami, ogniskami, odpoczynkiem w wodzie i na plaży.
Kolonie i obozy młodzieżowe to świetna forma spędzania czasu dla dzieci i młodzieży szkolnej w wieku od 12 do 18 lat. Jako doświadczone biuro podróży oferujemy programy, zajęcia i aktywności, które są w pełni dostosowane do ich potrzeb i zainteresowań. Wybierając naszą ofertę, można skorzystać z obozów sportowych, windsurfingowych, rekreacyjnych, przygodowych, survivalowych, plastycznych, gitarowych, literackich i wielu innych. Liczba możliwości, tematów i motywów jest ogromna, dlatego dosłownie każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Co istotne, nasze kolonie młodzieżowe odbywają się w różnych lokalizacjach: w Polsce, za granicą, nad morzem, nad jeziorem, w górach i w miastach. Poza szerokim wachlarzem programów i zajęć, zapewniamy również wsparcie wykwalifikowanej kadry oraz instruktorów. Nasze obozy dla dzieci to starannie wyselekcjonowane propozycje, które spełniają potrzeby najbardziej wymagających uczestników. Gwarantują moc atrakcji, a przy tym dają czas na odpoczynek, zabawę i zawieranie nowych znajomości.
Kolonie i obozy dla dzieci
BPiT Almatur Łódź sp. z o.o.
90-417 Łódź, ul. Piotrkowska 59
tel. (42) 637 11 22
mail: lodz@almatur.pl
Nasze kolonie i obozy rekreacyjne, kolonie integracyjne odbywają się nad morzem, w górach, w miastach i nad jeziorami. Choć większość naszych propozycji skupia się wokół aktywnego spędzania czasu, jak np. kolonie żeglarskie, sportowe, kolonie windsurfingowe czy taneczne, nie brakuje tutaj również innych ciekawych opcji jak np. kolonie tematyczne. Proponujemy kolonie artystyczne - w sam dla kreatywnych dusz, które pragną poszerzać horyzonty, kolonie detektywistyczne, na których można poczuć się niczym Sherlock Holmes, a także rozmaite obozy fotograficzne, jeździeckie, deskorolkowe, przygodowe, kolonie militarne, obozy i kolonie aktywne, paintballowe czy survivalowe.