Infolinia Almatur  +48 42 637 11 22  pn-pt  godz.10-17

Kolonie i obozy, wakacje 2024

kolonie i obozy
wakacje
KOLONIE I OBOZY PROMOCJE POLSKA PROMOCJE ZAGRANICA OBOZY REKREACYJNE KONTAKT BLOG
menuKolonie i obozy
infoliniawyszukiwarka
Czego szukasz?
Obozy, kolonie
Wycieczki, wczasy, egzotyka, obozy studenckie
Kursy językowe
Szukaj kontekstowo

Kolonie i obozy survival

Kolonie i obozy survival
Obozy młodzieżowe
Polska
Borne Sulinowo - obóz ASG komandos Borne Sulinowo - obóz ASG komandos 9, 11 dni wiek 12-18 lat
Borne Sulinowo - obóz ASG Zielony Garnizon Borne Sulinowo - obóz ASG Zielony Garnizon 9, 11 dni wiek 12-18 lat
Czaplinek - obóz survivalowo-kajakowy Czaplinek - obóz survivalowo-kajakowy 9, 11 dni wiek 12-18 lat
Dąbki - obóz paintballowo-survivalowy Dąbki - obóz paintballowo-survivalowy 9, 11 dni wiek 10-18 lat
Lesko - Bieszczady - obóz paintball i komandos junior Lesko - Bieszczady - obóz paintball i komandos junior 8 dni wiek 7-18 lat
Lesko SKI - Bieszczady - obóz survivalowy Lesko SKI - Bieszczady - obóz survivalowy 8, 11 dni wiek 10-18 lat
Międzyrzec Podlaski - survival Międzyrzec Podlaski - survival 11 dni wiek 10-18 lat
Spała - obóz przygodowo-survivalowy Spała - obóz przygodowo-survivalowy 11 dni wiek 10-16 lat
Survival Camp - domki ZHP Survival Camp - domki ZHP 8, 11 dni wiek 10-18 lat

Oto obozy z adrenaliną, czyli kolonie survivalowe, które dają okazję do sprawdzenia się w ekstremalnych sytuacjach. Jednak bez obaw - przebieg zajęć jest zawsze dostosowany do wieku i możliwości uczestników. W naszej ofercie znajdziesz więc obozy przetrwania, kolonie komandosa, a także propozycje, których motywem przewodnim jest paintball i wyprawy kajakowe. Nauczysz się sztuki przetrwania, kamuflażu, strzelania z łuku, wiatrówki i karabinku ASG, używania wykrywacza metali oraz poruszania się w trudnych warunkach. Dowiesz się więcej na temat orientacji w terenie, budowy schronienia, poznasz podstawy musztry. W ramach poszczególnych ofert weźmiesz udział w spływach kajakowych, paintballowych potyczkach, wycieczkach z przewodnikiem, a także spartakiadach, ogniskach, grach zespołowych i podchodach. Jak widzisz, opcji jest naprawdę wiele! Zapoznaj się z naszymi propozycjami. W tej kategorii bez problemu znajdziesz coś, co wpisuje się w Twoje oczekiwania na temat idealnego obozu survivalowego.
Kolonie i obozy młodzieżowe to świetna forma spędzania czasu dla dzieci i młodzieży szkolnej w wieku od 12 do 18 lat. Jako doświadczone biuro podróży oferujemy programy, zajęcia i aktywności, które są w pełni dostosowane do ich potrzeb i zainteresowań. Wybierając naszą ofertę, można skorzystać z obozów sportowych, windsurfingowych, rekreacyjnych, przygodowych, survivalowych, plastycznych, gitarowych, literackich i wielu innych. Liczba możliwości, tematów i motywów jest ogromna, dlatego dosłownie każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Co istotne, nasze kolonie młodzieżowe odbywają się w różnych lokalizacjach: w Polsce, za granicą, nad morzem, nad jeziorem, w górach i w miastach. Poza szerokim wachlarzem programów i zajęć, zapewniamy również wsparcie wykwalifikowanej kadry oraz instruktorów. Nasze obozy dla dzieci to starannie wyselekcjonowane propozycje, które spełniają potrzeby najbardziej wymagających uczestników. Gwarantują moc atrakcji, a przy tym dają czas na odpoczynek, zabawę i zawieranie nowych znajomości.
Kolonie i obozy dla dzieci
BPiT Almatur Łódź sp. z o.o.
90-417 Łódź, ul. Piotrkowska 59
tel. (42) 637 11 22
mail: lodz@almatur.pl
Nasze kolonie i obozy rekreacyjne, kolonie integracyjne odbywają się nad morzem, w górach, w miastach i nad jeziorami. Choć większość naszych propozycji skupia się wokół aktywnego spędzania czasu, jak np. kolonie żeglarskie, sportowe, kolonie windsurfingowe czy taneczne, nie brakuje tutaj również innych ciekawych opcji jak np. kolonie tematyczne. Proponujemy kolonie artystyczne - w sam dla kreatywnych dusz, które pragną poszerzać horyzonty, kolonie detektywistyczne, na których można poczuć się niczym Sherlock Holmes, a także rozmaite obozy fotograficzne, jeździeckie, deskorolkowe, przygodowe, kolonie militarne, obozy i kolonie aktywne, paintballowe czy survivalowe.