Infolinia Almatur  +48 42 637 11 22  pn-pt  godz.10-17

Kolonie i obozy, wakacje 2024

kolonie i obozy
wakacje
KOLONIE I OBOZY PROMOCJE POLSKA PROMOCJE ZAGRANICA OBOZY REKREACYJNE KONTAKT BLOG
menuKolonie i obozy
infoliniawyszukiwarka
Czego szukasz?
Obozy, kolonie
Wycieczki, wczasy, egzotyka, obozy studenckie
Kursy językowe
Szukaj kontekstowo


Obozy młodzieżowe Kolonie Wędkarstwo

Obozy młodzieżowe
Polska
Borne Sulinowo - obóz wędarski Borne Sulinowo - obóz wędarski 9, 11 dni wiek 12-18 lat
Gierłoż - obóz wędkarski Gierłoż - obóz wędkarski 7, 10 dni wiek 10-18 lat
Ostróda - obóz wędkarski Ostróda - obóz wędkarski 7, 10 dni wiek 10-18 lat

Spędź czas w otoczeniu pięknych jezior, naucz się wędkować i nawiązuj ciekawe znajomości na koloniach wędkarskich! To fantastyczny pomysł na wakacje, a także aktywna forma spędzania czasu. Urozmaicony program i wsparcie profesjonalnych instruktorów sprawia, że na takich koloniach doskonale odnajdzie się zarówno osoba początkująca, jak i ta na poziomie zaawansowanym. Każdy obóz wędkarski odbywa się na starannie wyselekcjonowanych terenach, na których występują rozmaite gatunki ryb: karpi, płoci, okoni, węgorzy, czy szczupaków. Jedyne, czego potrzebujesz do udziału w naszych koloniach, to odpowiedni strój. Całą resztę, razem z niezbędnymi zezwoleniami, zapewniają organizatorzy. Co więcej, w trakcie zajęć nauczysz się nie tylko wędkowania, ale również zasad wyboru miejsca do połowu, zasad bezpieczeństwa, przepisów PZW, technik wędkarskich, a nawet oprawiania i przyrządzania złowionych ryb. Wiele programów uwzględnia też zawody wędkarskie na koniec, co pozwala przetestować nabyte umiejętności w praktyce.
Kolonie i obozy młodzieżowe to świetna forma spędzania czasu dla dzieci i młodzieży szkolnej w wieku od 12 do 18 lat. Jako doświadczone biuro podróży oferujemy programy, zajęcia i aktywności, które są w pełni dostosowane do ich potrzeb i zainteresowań. Wybierając naszą ofertę, można skorzystać z obozów sportowych, windsurfingowych, rekreacyjnych, przygodowych, survivalowych, plastycznych, gitarowych, literackich i wielu innych. Liczba możliwości, tematów i motywów jest ogromna, dlatego dosłownie każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Co istotne, nasze kolonie młodzieżowe odbywają się w różnych lokalizacjach: w Polsce, za granicą, nad morzem, nad jeziorem, w górach i w miastach. Poza szerokim wachlarzem programów i zajęć, zapewniamy również wsparcie wykwalifikowanej kadry oraz instruktorów. Nasze obozy dla dzieci to starannie wyselekcjonowane propozycje, które spełniają potrzeby najbardziej wymagających uczestników. Gwarantują moc atrakcji, a przy tym dają czas na odpoczynek, zabawę i zawieranie nowych znajomości.
Kolonie i obozy dla dzieci
BPiT Almatur Łódź sp. z o.o.
90-417 Łódź, ul. Piotrkowska 59
tel. (42) 637 11 22
mail: lodz@almatur.pl
Nasze kolonie i obozy rekreacyjne, kolonie integracyjne odbywają się nad morzem, w górach, w miastach i nad jeziorami. Choć większość naszych propozycji skupia się wokół aktywnego spędzania czasu, jak np. kolonie żeglarskie, sportowe, kolonie windsurfingowe czy taneczne, nie brakuje tutaj również innych ciekawych opcji jak np. kolonie tematyczne. Proponujemy kolonie artystyczne - w sam dla kreatywnych dusz, które pragną poszerzać horyzonty, kolonie detektywistyczne, na których można poczuć się niczym Sherlock Holmes, a także rozmaite obozy fotograficzne, jeździeckie, deskorolkowe, przygodowe, kolonie militarne, obozy i kolonie aktywne, paintballowe czy survivalowe.