Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
Almatur kolonie i obozy
INFOLINIA ALMATUR:
42 637 11 22, pn. - pt. 10-17
OBOZY MŁODZIEŻOWE I KOLONIE ALMATUR

Opolszczyzna Bory Niemodlińskie - studencki rajd konny Wakacje

OFERTY LETNIE OBOZY I KOLONIE PROMOCJE LAST MINUTE POLECAMY OBOZY REKREACYJNE SPORTY WODNE O NAS KONTAKT
Skorzystaj z wyszukiwarki
Dla młodzieży
Dla dorosłych
Informacje
Strona główna

Oferty Almatur

Obozy studenckie

Polska

Sporty indywidualne

Jeździectwo

Obozy studenckie w miejscowości

Moszna

Brzeźnica

Przysiecz

Brzeźnica

Kopalina

Brzeźnica

Brzeźnica


Opolszczyzna Bory Niemodlińskie - studencki rajd konny
Informacje
Galeria

» przejdź do galerii

Rajd konny bezdrożami Opolszczyzny (18-24 lat)

Jeśli macie doświadczenie w jeździe konnej (minimum samodzielnie i swobodnie galopujecie oraz jeździliście już konno w terenie), marzycie o traperskiej przygodzie, konnej wędrówce po bezdrożach i zapachu dymu z ogniska, to wybierzcie się z nami na rajd konny. Tutaj jazda konna nie będzie limitowana. Przed Wami do pokonania na koniu prawie 200 km bezdrożami Opolszczyzny. W czasie około 30 godzin w siodle pokonacie malownicze trasy Borów Niemodlińskich. Nabierzecie wprawy jeździeckiej i przeżyjecie wspaniałą przygodę. A to wszystko pod opieką wykwalifikowanych instruktorów ze "Stajni Rozłogi", która od wielu lat jest gospodarzem Rajdu Skorpiona - jednego z najbardziej wymagających rajdów konnych w Polsce. Spotkaj się z ciekawymi ludźmi, wieczorem przy ognisku i zapachu pieczonej kiełbasy posłuchaj opowieści o konnych wyprawach.

Program

1 dzień:
Przyjazd do Brzeźnicy, do gospodarstwa agroturystycznego „Stajnia Rozłogi”. Zapoznanie z instruktorami, przy ognisku omówienie trasy rajdu przy ognisku. Obiadokolacja i nocleg w Brzeźnicy.

2 dzień:
Po śniadaniu jazda na padoku pod nadzorem instruktora, w celu sprawdzenia umiejętności jeździeckich. Dobór koni do jeźdźców, zabranie prowiantu oraz pierwszy wyjazd w teren. Zwiedzanie stadniny, parku i pałacu w Mosznej - najbardziej bajkowego zamku Opolszczyzny, zwanego zamkiem 99 wież, który przypomina swoją architekturą zamki z filmów Walta Disneya. Powrót do Brzeźnicy. Obiadokolacja i nocleg w Brzeźnicy.

3 dzień:
Po śniadaniu załadunek bagaży na pierwszy etap rajdu. Wyjeżdżamy w kierunku Przysieczy. Obiadokolacja i nocleg w gospodarstwie agroturystycznym państwa Lipińskich w Przysieczy. Urok tego magicznego miejsca i gościnność gospodarzy na długo pozostaną w Waszej pamięci.

4 dzień:
Po śniadaniu ruszamy konno do Brzeźnicy. Po drodze postój w lesie. Po dotarciu na miejsce zajęcie się końmi. Obiadokolacja i nocleg Brzeźnicy.

5 dzień:
Po śniadaniu załadunek bagaży na pierwszy etap rajdu. Wyjeżdżamy w kierunku Kopaliny. Przejeżdżamy przez miejscowości: Mokra, Dębina, Moszna, Racławiczki, Ścigów i Serwitut. Po dotarciu na miejsce obiadokolacja i nocleg w Kopalinie.

6 dzień:
Po śniadaniu ruszamy konno do Brzeźnicy. Przejazd konno przez zabytkowy park w Mosznej. Po dotarciu na miejsce zajęcie się końmi. Obiadokolacja i nocleg Brzeźnicy.

7 dzień:
Po śniadaniu wyjazd z w drogę powrotną.

Zakwaterowanie

7 noclegów w gospodarstwach agroturystycznych w salach wieloosobowych. Obowiązkowo należy zabrać własny śpiwór. W każdym miejscu noclegowym dostęp łazienki i toalety.


Świadczenia

Zakwaterowanie: 7 noclegów.
Wyżywienie: śniadania przygotowywane samodzielnie z produktów dostarczonych przez obsługę rajdu. Prowiant za obiad, na czas jazdy, uczestnicy przygotowują samodzielnie przy śniadaniu. Ciepłe obiadokolacje przygotowywane są przez obsługę rajdu. Woda podczas posiłków i na postojach w cenie. Wieczorem dodatkowo, dla chętnych, kiełbasa do pieczenia nad ogniskiem. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant za obiad na drogę powrotną. Możliwość zamówienia diety wegetariańskiej bez dodatkowych dopłat.
Transport: autokar turystyczny z klimatyzacją.
Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15.000 PLN.
Opieka wychowawców-instruktorów. Realizacja programu.

Informacje praktyczne

Zastrzegamy, że trasa rajdu i kolejność przejazdu mogą ulec zmianie. Rajd młodzieżowy jest realizowany wspólnie z uczestnikami rajdu studenckiego. W trakcie rajdu każdy uczestnik opiekuje się koniem i sprzętem przydzielonym mu pierwszego dnia imprezy. Pokarm dla koni zapewnia organizator.
Na obóz należy zabrać: zimowy strój do jazdy konnej, atestowany toczek lub kask do jazdy konnej, ocieplane buty do jazdy konnej, pelerynę lub kurtkę przeciwdeszczową, ręczniki. Należy zabrać także rzeczy, które zabiera się na typowy biwak: śpiwór, latarkę, menażkę, sztućce, kubek, ciepłe ubranie na noc, sweter. Rajd przeznaczony jest dla osób, które znają już podstawy jazdy konnej, minimum samodzielnie i swobodnie galopują oraz jeździły już konno w terenie.
Na bilety wstępu do zwiedzanych obiektów należy zabrać ok. 100 PLN.
Program realizowany jest wspólnie przez grupy młodzieżową i studencką.

Planowany przyjazd ok. godz. 16.30 lub 13:30 (w zależności od miejsca wyjazdu). Planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 11:00 lub 13:30 (w zależności od miejsca powrotu). Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 17.00, wyjazd nie później niż o godz. 09.00.

Informacje o cenie

Cena nie obejmuje:

- dopłat za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży,
- opłat za bilety wstępu do zwiedzanych obiektów (ok. 100 PLN),
- obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 zł,
- obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 zł.

» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Opolszczyzna Bory Niemodlińskie - studencki rajd konny   (skrót: RAJD KONNY STUDENT ZIMA 2022 PAX FB)
15.01 - 22.01.2022
 8 dni / OPZL0115
1949 zł   1749 zł PromocjaPlan podróżyRezerwuj
22.01 - 29.01.2022
 8 dni / OPZL0122
1949 zł   1749 zł PromocjaPlan podróżyRezerwuj
29.01 - 05.02.2022
 8 dni / OPZL0129
1949 zł   1749 zł PromocjaPlan podróżyRezerwuj
05.02 - 12.02.2022
 8 dni / OPZL0205
1949 zł   1749 zł PromocjaPlan podróżyRezerwuj
12.02 - 19.02.2022
 8 dni / OPZL0212
1949 zł   1749 zł PromocjaPlan podróżyRezerwuj
19.02 - 26.02.2022
 8 dni / OPZL0219
1949 zł   1749 zł PromocjaPlan podróżyRezerwuj

kod imprezy: OPZL~RAJD_KONNY_STUDENT_ZIMA_2022_PAX_FB
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Signal Iduna    Subwencja PFR