Infolinia Almatur  +48 42 637 11 22  pn-pt  godz.10-17

Kolonie i obozy, wakacje 2024

kolonie i obozy
wakacje
KOLONIE I OBOZY PROMOCJE POLSKA PROMOCJE ZAGRANICA OBOZY REKREACYJNE KONTAKT BLOG
menuKolonie i obozy
infoliniawyszukiwarka
Czego szukasz?
Obozy, kolonie
Wycieczki, wczasy, egzotyka, obozy studenckie
Kursy językowe
Szukaj kontekstowo

Półkolonie Lodz

Niestety, nie znaleźliśmy ofert dla parametrów: Polkolonie i Lodz. Oferta może być w trakcie wprowadzania, dlatego prosimy o zajrzenie ponownie w późniejszym terminie.


Oferty archiwalne:

Łódź - półkolonie piłkarskie
Łódź - półkolonie tenisowe
AND rodzaj='IKMP' AND miejscowosci0 like '%lodz%'
Ziemia Łódzka jest samym centrum Polski, dobrze skomunikowanym z pozostałymi regionami naszego kraju. Zlokalizowana na pograniczu dwóch dużych jednostek: Niżu Środkowoeuropejskiego i Wyżyn Polskich, oferuje zarówno rozległe, niemal płaskie równiny w części północnej, jak i wzniesienia oraz pagórki na południu. Kolonie i obozy młodzieżowe na Ziemi Łódzkiej to szansa na zwiedzanie dość niepozornego regionu, który może poszczycić się interesującym klimatem i dużym potencjałem. Znajdziemy tutaj wiele malowniczych zakątków, śladów przeszłości oraz niepodważalnych walorów przyrodniczych. Łódzkie zachwyca również intrygującą architekturą. Wyjeżdżając w te rejony możemy odkryć wiele fascynujących miejsce: muzea, skanseny, warownie, zamki. Warto zatrzymać się m.in. w Uniejowie - mieście słynącym z term w pobliżu centrum miast, zagrody młynarskiej i zamku arcybiskupów gnieźnieńskich. Zainteresowany? Świetnie - decydując się na nasze obozy dla dzieci i młodzieży, poznasz najciekawsze miejsca Ziemi Łódzkiej.
Województwo łódzkie kojarzy się nam tylko z miastem Łódź - jednak jest tam wiele ciekawych innych wartych uwagi miejscowości. Grotniki, Kiki, Spała, Uniejów - są to miejscowości, w których organizujemy obozy i kolonie w województwie łódzkim. Grotniki zyskały uznanie turystów ze względu na wspaniałe walory środowiska przyrodniczego. Wpływa na to całokształt ożywionych i nieożywionych składników przyrody. Jest to miejsce dla osób kochających naturę i bliskość ze zwierzętami. Natomiast miasto Łódź słynie z fabryk, przemysłu, osiedli robotniczych. W tym mieście atrakcjami turystycznymi są Manufaktura, ul. Piotrkowska (najdłuższa ulica handlowa w Polsce), Pałace, Parki, Muzeum Włókiennictwa, Muzeum Kinematografii, Muzeum Farmacji czy Park Rozrywki Mandoria w pobliskim Tuszynie.
Kolonie i obozy dla dzieci
BPiT Almatur Łódź sp. z o.o.
90-417 Łódź, ul. Piotrkowska 59
tel. (42) 637 11 22
mail: lodz@almatur.pl
Nasze kolonie i obozy rekreacyjne, kolonie integracyjne odbywają się nad morzem, w górach, w miastach i nad jeziorami. Choć większość naszych propozycji skupia się wokół aktywnego spędzania czasu, jak np. kolonie żeglarskie, sportowe, kolonie windsurfingowe czy taneczne, nie brakuje tutaj również innych ciekawych opcji jak np. kolonie tematyczne. Proponujemy kolonie artystyczne - w sam dla kreatywnych dusz, które pragną poszerzać horyzonty, kolonie detektywistyczne, na których można poczuć się niczym Sherlock Holmes, a także rozmaite obozy fotograficzne, jeździeckie, deskorolkowe, przygodowe, kolonie militarne, obozy i kolonie aktywne, paintballowe czy survivalowe.