Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
Almatur kolonie i obozy
INFOLINIA ALMATUR:
42 637 11 22, pn. - pt. 10-17
OBOZY MŁODZIEŻOWE I KOLONIE ALMATUR

Polska - Weekend w Energylandii i Krakowie z wyjazdem z Opola Wakacje

OFERTY LETNIE OBOZY I KOLONIE PROMOCJE LAST MINUTE POLECAMY OBOZY REKREACYJNE SPORTY WODNE O NAS KONTAKT
Skorzystaj z wyszukiwarki
Wycieczki Zator Kraków
Dla młodzieży
Dla dorosłych
Informacje
Strona główna

Oferty Almatur

Wycieczki

Polska

Polska na weekend

Wycieczki w miejscowości

Zator

Kraków


Polska - Weekend w Energylandii i Krakowie z wyjazdem z Opola
Informacje
Galeria» przejdź do galerii

• Całodniowe szaleństwo w największym parku rozrywki w Polsce
• Starówka w Krakowie oraz podziemia Rynku
• Wawel ze smokiem

Program

1 Dzień:
Wyjazd 7.30 z Opola do Zatoru, gdzie mieści się największy w Polsce park rozrywki – Energylandia! Zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych ma na terenie 35 ha do zaoferowania ponad 80 atrakcji. Bajkolandia – to spełnienie dziecięcych marzeń o wkroczeniu do świata baśni; strefa familijna – to miejsce idealne dla całych rodzin, w tym wioska wikingów czy dom strachów, zaś strefa ekstremalna – to fenomenalna rozrywka dla wszystkich, którzy chcą zmierzyć się ze strachem dostarczającym maksimum adrenaliny, potężną dawkę radości i zabawy na najwyższych obrotach. Dla lubiących wodne rozrywki polecamy tropikalną wyspę Water Park, z największym na świecie Speed Water Coaster, a dla kochających fantastykę, jaką jak w Wiedźminie lub Władcy Pierścieni polecamy Smoczy Gród. To tam znajduje się również najwyższy wooden roller coaster – Zadra. Czas umilą również różnego rodzaju show, odbywające się na specjalnych scenach czy kino 7D. Po całym dniu zabawy przejazd na nocleg w Krakowie. Obiadokolacja.

12.09. Na terenie Energylandii organizowany jest Oktoberfest – święta entuzjastów pysznego picia, jedzenia, dobrej zabawy a w szczególności wszystkich fanów bawarskich klimatów!

26.09 - Złota Polska Jesień - teren Energylandii jest bajecznie przystrojony kolorami jesieni w pięknych aranżacjach oraz są organizowane specjalne pokazy show!2 Dzień:
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Rozpoczęcie poznawania jednego z najstarszych miast Polski, jej drugiej stolicy od Kopca Kościuszki, usypanego na cześć bohatera narodowego w latach 1820-23, gdzie znajduje się obecnie muzeum z wystawą figur woskowych, uwieczniających największych artystów i polskich bohaterów. Z kopca roztacza się piękny widok na miasto Krakusa. Następnie przejazd do samego serca Krakowa: Barbakan, Brama Floriańska, Rynek Główny z Sukiennicami, kościołem Mariackim. Poznawanie tajemnic podziemnego Krakowa podczas wycieczki z przewodnikiem kilka metrów pod płytą rynku. Czas wolny na obiad i kawę oraz odpoczynek na Rynku lub Krakowskich Plantach.
Dla chętnych tego dnia jest darmowy wstęp do Muzeum w Sukiennicach – Galeria Sztuki Polskiej XIX w. (obrazy Jana Matejki, Jacka Malczewskiego, Henryka Siemiradzkiego, Artura Grottgera i wielu innych) oraz odnowionego i w tym roku ponownie otwartego Muzeum Książąt Czartoryskich (możliwa konieczność wcześniejszej rezerwacji).
Kontynuacja spaceru na Wawel, zwiedzanie Katedry Wawelskiej oraz przejście przez Smoczą Jamę i spotkanie w cztery oczy ze smokiem wawelskim. Relaks nad Wisłą i droga powrotna do Opola.

Zakwaterowanie

1 nocleg w hotelu 3* w Krakowie lub okolicach. Pokoje 2 lub 3/ 4 os. (dla rodzin) z łazienkami, TV.

Świadczenia

Zakwaterowanie:
1 nocleg w hotelu 3* w Krakowie lub okolicach. Pokoje 2 lub 3/ 4 os. (dla rodzin) z łazienkami, TV.
Wyżywienie:
1 śniadanie i 1 obiadokolacja
Ubezpieczenie:
Signal Iduna S.A.
Transport:
Mikrobus lub autokar turystyczny.

Realizacja programu turystycznego oraz opieka pilota.

Informacje praktyczne

Program jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Zarówno w parku rozrywki jak i w muzach wprowadzone są odpowiednie zasady bezpieczeństwa oraz poszczególne wytyczne, których należy przestrzegać. Prosimy o zabranie ze sobą maseczki oraz płynu do dezynfekcji. W Energylandii dozowniki z płynem są też dostępne w wielu miejscach oraz przeprowadzana jest częsta dezynfekcja atrakcji.


Informacje o cenie

Cena nie objemuje:
Biletu do Energylandii w zależności od wieku i wzrostu bilet 1-dniowy (płatne przy rezerwacji):
129,00 zł - normalny od 140 cm
79,00 zł - ulgowy do 140 cm
Bezpłatnie - dziecko do 3 lat

- dopłaty do pokoju 1 os. - 50 zł/os.

- dopłaty do opieki dla dzieci 12-18 lat, jadących samodzielnie

Dzieci kwaterowane są według wieku. Opiekun w osobnym pokoju. W trakcie pobytu w Energylandii, będącej terenem zamkniętym, są organizowane co jakiś czas zbiórki w określonych miejscach oraz opiekun jest w kontakcie telefonicznym z podopiecznymi. Podczas wycieczki Krakowie, gdy nie odbywa się zwiedzanie dzieci z opiekunem przebywają w okolicach Rynku, gdzie mają czas na zjedzenie obiadu czy zakup pamiątek.Kosztów realizacji programu ponoszonych przez uczestnika podczas trwania imprezy: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodnicy muzealni. Koszt – ok. 50 zł (zbierane przez pilota w autokarze).


» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Polska - Weekend w Energylandii i Krakowie z wyjazdem z Opola   (skrót: WEEKEND W ENERGYLANDII I KRAKOWIE PAX HB)
26.09 - 27.09.2020
 2 dni / OPEN0926
289 zł   249 zł Last minutePlan podróży  Dzwoń  

kod imprezy: OPEN~WEEKEND_W_ENERGYLANDII_I_KRAKOWIE_PAX_HB
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.