Infolinia Almatur  +48 42 637 11 22  pn-pt  godz.10-17

Kolonie i obozy, wakacje 2024

kolonie i obozy
wakacje
KOLONIE I OBOZY PROMOCJE POLSKA PROMOCJE ZAGRANICA OBOZY REKREACYJNE KONTAKT BLOG
menuKolonie i obozy
infoliniawyszukiwarka
Czego szukasz?
Obozy, kolonie
Wycieczki, wczasy, egzotyka, obozy studenckie
Kursy językowe
Szukaj kontekstowo

Kolonie i obozy detektywistyczne

Kolonie i obozy detektywistyczne
Obozy młodzieżowe
Polska
Cisna - Bieszczady - obóz detektywistyczny bieszczadzki tropiciel Cisna - Bieszczady - obóz detektywistyczny bieszczadzki tropiciel 11 dni wiek 12-18 lat
Lesko Ski - Bieszczady - obóz detektywistyczny bieszczadzki tropiciel Lesko Ski - Bieszczady - obóz detektywistyczny bieszczadzki tropiciel 8, 11 dni wiek 7-18 lat
Łazy - kolonia - Poszukiwacze Przygód Łazy - kolonia - Poszukiwacze Przygód 9, 11 dni wiek 8-13 lat
Ustroń - Beskidy - młody detektyw Ustroń - Beskidy - młody detektyw 11 dni wiek 8-15 lat

Gdyby Sherlock Holmes istniał i miał od 8 do 18 lat, wakacje spędzałby wyłącznie na naszych koloniach detektywistycznych. Każdy, kogo kręci rozwiązywanie zagadek, szukanie tropów, wyciąganie wniosków i śledzenie wskazówek, poczuje się tutaj jak ryba w wodzie! Obozy detektywistyczne mają to do siebie, że zmuszają szare komórki do intensywnej pracy. Towarzyszy temu jednak świetna zabawa, która stopniowo prowadzi prosto do satysfakcjonującego zakończenia. W trakcie zajęć przeżyjesz niezwykłą przygodę: nauczysz się zabezpieczać miejsce przestępstwa, zbierać dowody, obserwować podejrzanych, przeszukiwać pomieszczenia i teren otwarty. Sprawdzisz jak działa wykrywacz kłamstw i zaczniesz samodzielnie wykrywać wszelkie nieścisłości w zeznaniach świadków. Poczujesz się jak filmowy bohater, który rozwiązuje kryminalną zagadkę. W dodatku zrobisz to pod okiem profesjonalistów z doświadczeniem śledczym! Brzmi nieźle, prawda? Dlatego nie zwlekaj i spróbuj swoich sił jako detektyw z prawdziwego zdarzenia. Jak zawsze, podczas turnusu skorzystasz także z innych fantastycznych rozrywek, takich jak: pobyt w parku rozrywki i zoo, zajęcia rekreacyjne i sportowe, konkursy, turnieje, dyskoteki, czy piesze wycieczki.
Kolonie i obozy młodzieżowe to świetna forma spędzania czasu dla dzieci i młodzieży szkolnej w wieku od 12 do 18 lat. Jako doświadczone biuro podróży oferujemy programy, zajęcia i aktywności, które są w pełni dostosowane do ich potrzeb i zainteresowań. Wybierając naszą ofertę, można skorzystać z obozów sportowych, windsurfingowych, rekreacyjnych, przygodowych, survivalowych, plastycznych, gitarowych, literackich i wielu innych. Liczba możliwości, tematów i motywów jest ogromna, dlatego dosłownie każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Co istotne, nasze kolonie młodzieżowe odbywają się w różnych lokalizacjach: w Polsce, za granicą, nad morzem, nad jeziorem, w górach i w miastach. Poza szerokim wachlarzem programów i zajęć, zapewniamy również wsparcie wykwalifikowanej kadry oraz instruktorów. Nasze obozy dla dzieci to starannie wyselekcjonowane propozycje, które spełniają potrzeby najbardziej wymagających uczestników. Gwarantują moc atrakcji, a przy tym dają czas na odpoczynek, zabawę i zawieranie nowych znajomości.
Kolonie i obozy dla dzieci
BPiT Almatur Łódź sp. z o.o.
90-417 Łódź, ul. Piotrkowska 59
tel. (42) 637 11 22
mail: lodz@almatur.pl
Nasze kolonie i obozy rekreacyjne, kolonie integracyjne odbywają się nad morzem, w górach, w miastach i nad jeziorami. Choć większość naszych propozycji skupia się wokół aktywnego spędzania czasu, jak np. kolonie żeglarskie, sportowe, kolonie windsurfingowe czy taneczne, nie brakuje tutaj również innych ciekawych opcji jak np. kolonie tematyczne. Proponujemy kolonie artystyczne - w sam dla kreatywnych dusz, które pragną poszerzać horyzonty, kolonie detektywistyczne, na których można poczuć się niczym Sherlock Holmes, a także rozmaite obozy fotograficzne, jeździeckie, deskorolkowe, przygodowe, kolonie militarne, obozy i kolonie aktywne, paintballowe czy survivalowe.