Infolinia Almatur  +48 42 637 11 22  pn-pt  godz.10-17

Kolonie i obozy, wakacje 2024

kolonie i obozy
wakacje
KOLONIE I OBOZY PROMOCJE POLSKA PROMOCJE ZAGRANICA OBOZY REKREACYJNE KONTAKT BLOG
menuKolonie i obozy
infoliniawyszukiwarka
Czego szukasz?
Obozy, kolonie
Wycieczki, wczasy, egzotyka, obozy studenckie
Kursy językowe
Szukaj kontekstowo

Kolonie i obozy pływackie

Kolonie i obozy pływackie
Obozy młodzieżowe
Polska
Cetniewo - kolonia pływacka Cetniewo - kolonia pływacka 11 dni wiek 9-12 lat
Jarosławiec - obóz pływacki Jarosławiec - obóz pływacki 9, 11 dni wiek 7-16 lat
Kołobrzeg - obóz pływacki Kołobrzeg - obóz pływacki 9, 11 dni wiek 7-18 lat
Ostróda - kurs ratownika WOPR lub ratownika wodnego Ostróda - kurs ratownika WOPR lub ratownika wodnego 7, 10 dni wiek 12-18 lat
Pogorzelica - obóz Bałtyckie Aquaparki Pogorzelica - obóz Bałtyckie Aquaparki 11 dni wiek 8-16 lat
Świnoujście - obóz ratownik WOPR Świnoujście - obóz ratownik WOPR 9, 11 dni wiek 7-18 lat
Węgierska Górka - Beskidy - wodne lato Węgierska Górka - Beskidy - wodne lato 8, 11 dni wiek 8-15 lat

Zagranica
Chorwacja - Karlobag - wodna przygoda Chorwacja - Karlobag - wodna przygoda 9, 10 dni wiek 10-18 lat

Obozy pływackie dla dzieci i młodzieży to codzienne zajęcia na krytym basenie pod fachową opieką instruktorów i ratowników. Nasza kadra korzysta z nowoczesnych, sprawdzonych metod treningowych, które pozwalają na pogłębienie posiadanych umiejętności i zdobycie zupełnie nowych. Treningi są prowadzone w formie zabawy i nauki jednocześnie. Instruktorzy często korzystają ze sprzętu sportowego, który uatrakcyjnia zajęcia. Co istotne, dbają też o dostosowanie programu treningowego do możliwości oraz wieku konkretnego uczestnika.
Kolonie pływania to doskonała rekreacja dla dzieci i młodzieży, a czasem również okazja do zdobycia cennych uprawnień, np. ratownika WOPR. Poszczególne oferty zapewniają też liczne zajęcia fakultatywne, np. z podstaw nurkowania, aqua-aerobiku, pływania kajakiem, pływania na deskach, rejsy żeglarskie, wyprawy rowerowe, oraz gry i zajęcia sportowe. Podczas kolonii pływackich można skorzystać także z innych, typowych aktywności obozowych, takich jak ogniska, plażowanie, festiwale kolorów, podchody, ogniska z pieczeniem kiełbasek, wieczorne dyskoteki i karaoke.
Kolonie i obozy młodzieżowe to świetna forma spędzania czasu dla dzieci i młodzieży szkolnej w wieku od 12 do 18 lat. Jako doświadczone biuro podróży oferujemy programy, zajęcia i aktywności, które są w pełni dostosowane do ich potrzeb i zainteresowań. Wybierając naszą ofertę, można skorzystać z obozów sportowych, windsurfingowych, rekreacyjnych, przygodowych, survivalowych, plastycznych, gitarowych, literackich i wielu innych. Liczba możliwości, tematów i motywów jest ogromna, dlatego dosłownie każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Co istotne, nasze kolonie młodzieżowe odbywają się w różnych lokalizacjach: w Polsce, za granicą, nad morzem, nad jeziorem, w górach i w miastach. Poza szerokim wachlarzem programów i zajęć, zapewniamy również wsparcie wykwalifikowanej kadry oraz instruktorów. Nasze obozy dla dzieci to starannie wyselekcjonowane propozycje, które spełniają potrzeby najbardziej wymagających uczestników. Gwarantują moc atrakcji, a przy tym dają czas na odpoczynek, zabawę i zawieranie nowych znajomości.
Kolonie i obozy dla dzieci
BPiT Almatur Łódź sp. z o.o.
90-417 Łódź, ul. Piotrkowska 59
tel. (42) 637 11 22
mail: lodz@almatur.pl
Nasze kolonie i obozy rekreacyjne, kolonie integracyjne odbywają się nad morzem, w górach, w miastach i nad jeziorami. Choć większość naszych propozycji skupia się wokół aktywnego spędzania czasu, jak np. kolonie żeglarskie, sportowe, kolonie windsurfingowe czy taneczne, nie brakuje tutaj również innych ciekawych opcji jak np. kolonie tematyczne. Proponujemy kolonie artystyczne - w sam dla kreatywnych dusz, które pragną poszerzać horyzonty, kolonie detektywistyczne, na których można poczuć się niczym Sherlock Holmes, a także rozmaite obozy fotograficzne, jeździeckie, deskorolkowe, przygodowe, kolonie militarne, obozy i kolonie aktywne, paintballowe czy survivalowe.