Infolinia Almatur  +48 42 637 11 22  pn-pt  godz.10-17

Kolonie i obozy letnie, wakacje 2024

kolonie i obozy
wakacje
KOLONIE I OBOZY PROMOCJE POLSKA PROMOCJE ZAGRANICA OBOZY REKREACYJNE KONTAKT BLOG
menuKolonie i obozy
infoliniawyszukiwarka
Czego szukasz?
Obozy, kolonie
Wycieczki, wczasy, egzotyka, obozy studenckie
Kursy językowe
Szukaj kontekstowo

Obozy studenckie

Obozy studenckie
Zagranica
Albania - Vlora - Summer Camp 18+ Albania - Vlora - Summer Camp 18+ 8 dni
Czarnogóra - Budva - Summer Camp 18+ Czarnogóra - Budva - Summer Camp 18+ 8 dni

Obozy studenckie to wyjazdy organizowane w Polsce i za granicą. Będą świetnym pomysłem na odpoczynek z przyjaciółmi po ciężkiej sesji, sposobem na imprezowy relaks pomiędzy semestrami, albo szansą na zdobycie zupełnie nowych znajomych. Wakacje dla studentów to szczególna kategoria, w której postawiliśmy przede wszystkim na aktywne zwiedzanie, rozrywkę, spełnianie marzeń o dalekich podróżach i integrację ze studencką społecznością.
Dlaczego warto wziąć udział w obozach dla studentów? Po pierwsze podróżujesz z osobami w wieku zbliżonym do Twojego - nie ma mowy o niezręcznej ciszy, za to jest duża szansa na nawiązanie ciekawych znajomości. Po drugie zorganizowanie takiego wyjazdu może być uciążliwe. Decydując się na obozy studenckie masz z głowy wszystkie formalności związane z zakwaterowaniem, transportem, wyżywieniem i atrakcjami.
Nasze oferty są korzystne cenowo, nastawione na poznawanie lokalnych “perełek”, kulinariów i aktywne spędzanie czasu. Gwarantują wszystko to, czego możesz oczekiwać po idealnym, wakacyjnym tripie!
Kolonie i obozy dla dzieci
BPiT Almatur Łódź sp. z o.o.
90-417 Łódź, ul. Piotrkowska 59
tel. (42) 637 11 22
mail: lodz@almatur.pl
Nasze kolonie i obozy rekreacyjne, kolonie integracyjne odbywają się nad morzem, w górach, w miastach i nad jeziorami. Choć większość naszych propozycji skupia się wokół aktywnego spędzania czasu, jak np. kolonie żeglarskie, sportowe, kolonie windsurfingowe czy taneczne, nie brakuje tutaj również innych ciekawych opcji jak np. kolonie tematyczne. Proponujemy kolonie artystyczne - w sam dla kreatywnych dusz, które pragną poszerzać horyzonty, kolonie detektywistyczne, na których można poczuć się niczym Sherlock Holmes, a także rozmaite obozy fotograficzne, jeździeckie, deskorolkowe, przygodowe, kolonie militarne, obozy i kolonie aktywne, paintballowe czy survivalowe.