Infolinia Almatur  +48 42 637 11 22  pn-pt  godz.10-17

Kolonie i obozy letnie, wakacje 2024

kolonie i obozy
wakacje
KOLONIE I OBOZY PROMOCJE POLSKA PROMOCJE ZAGRANICA OBOZY REKREACYJNE KONTAKT BLOG
menuKolonie i obozy
infoliniawyszukiwarka
Czego szukasz?
Obozy, kolonie
Wycieczki, wczasy, egzotyka, obozy studenckie
Kursy językowe
Szukaj kontekstowo

Częstochowa - obóz siatkarski VolleyCamp

wiek: 10-19 lat

Obozy i Kolonie Polska

od 1799 zł Promocja

Termin:
16.08 - 23.08.2024

Wybierz termin i Rezerwuj

Częstochowa - obóz siatkarski VolleyCamp
Częstochowa - obóz siatkarski VolleyCamp
Częstochowa - obóz siatkarski VolleyCamp
Częstochowa - obóz siatkarski VolleyCamp
Częstochowa - obóz siatkarski VolleyCamp
Częstochowa - obóz siatkarski VolleyCamp
Częstochowa - obóz siatkarski VolleyCamp
Częstochowa - obóz siatkarski VolleyCamp
Częstochowa - obóz siatkarski VolleyCamp
Częstochowa - obóz siatkarski VolleyCamp
Częstochowa - obóz siatkarski VolleyCamp
Częstochowa - obóz siatkarski VolleyCamp
Częstochowa - obóz siatkarski VolleyCamp

JAKIE ATRAKCJE NAS CZEKAJĄ ...
Mistrz Świata i Mistrz Olimpijski Ryszard Bosek zaprasza! Chcesz trenować siatkówkę na najlepszym campie w Polsce? Czekamy na Ciebie w niekwestionowanej stolicy polskiej siatkówki. Rozwiń swoje umiejętności, bądź jak aktualni Mistrzowie Świata: Fabian Drzyzga, Krzysztof Ignaczak, Piotr Nowakowski, Michał Winiarski, Andrzej Wrona i Paweł Zatorski, którzy tu właśnie rozpoczynali swoją siatkarską karierę. Tu tworzy się żywa historia tej dyscypliny oparta na solidnych fundamentach AZS Częstochowa. Nie ma lepszego miejsca na rozpoczęcie przygody z siatkówką! Może to Ty zajmiesz miejsce legendarnych zawodników w przyszłości? Jest to wysoce prawdopodobne, ponieważ pod swoje trenerskie skrzydła wezmą Cię: Damian Dacewicz, Michał Bąkiewicz, Wojtek Pudo i Dariusz Parkitny. Trenuj z najlepszymi i rozwijaj swoją pasję! Częstochowa to kuźnia siatkarskich talentów - najlepszych polskich graczy, skorzystaj więc z okazji. W tym sezonie naszym Partnerem będzie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "Częstochowska Siatkówka", którego ideą jest poszerzanie siatkarskich perspektyw dla dzieci i młodzieży.

Program
VolleyCamp.pl (10-18 lat)

Podczas zajęć 2 treningi po około 2 godz. dziennie w hali sportowej uczestnicy pod okiem profesjonalnych trenerów zapoznają się z podstawowymi zasadami gry w piłkę siatkową, a w szczególności: technika poruszania się i przyjmowanie prawidłowej postawy, przyjęcie i oddanie piłki sposobem górnym i dolnym w postawie wysokiej, niskiej i o zachwianej równowadze, zbicie piłki, plas, kiwka, blok, zagrywka stacjonarna i z wyskoku. Równocześnie będziemy poznawać reguły gry i zasady sędziowania meczy. Nie zabraknie również zajęć ogólnosportowych rozwijających skoczność, gibkość i wytrzymałość. Zajęcia dostosowane będą do wieku i umiejętności każdego uczestnika. Wytchnieniem od treningów będzie wyjście na odkryty basen, gra miejska, dyskoteka, ognisko oraz dużo zabaw i aktywności organizowanych przez naszych opiekunów.

Program fakultatywny

Park Trampolin Stacja Grawitacja
Unikalny Park Trampolin, uzupełniony o dodatkowe atrakcje takie jak: dwupoziomowy, całoroczny Park Linowy, boisko do koszykówki z trampolinami, boisko do siatkówki z trampolinami, tor przeszkód Ninja, ścianka wspinaczkowa dla dużych i małych, poduszka z wieżami do skoków, Sala gimnastyczna ze ścieżką gimnastyczną, oraz Antresolę z kącikiem Bistro. Park Trampolin składa się z 800 m2 trampolin, na których możecie trenować ewolucje, swoje umiejętności, poprawić motorykę swojego ciała oraz nauczyć się wielu nowych elementów. Cena ok. 35 PLN /godz.

Laser House
Elektroniczny paintball czyli Laser Tag to forma rozrywki, w której uczestnicy wyposażeni w broń laserową i specjalne kamizelki rywalizują ze sobą indywidualnie lub zespołowo o miano lidera. Wszystko odbywa się w specjalnych do tego celu przystosowanych pomieszczeniach i co najważniejsze z bezpiecznych i wirtualnych pocisków. Sceneria rodem z gier komputerowych znalazła miejsce w rzeczywistości. Sieć labiryntów, piramidy opon, łańcuchy, ogromne stalowe beczki, metalowe konstrukcje wprowadzają graczy w industrialny klimat pełen przygód i niespodzianek. Nastrój podsyca specjalne oświetlenie, lampy UV, stroboskopy, koguty, fluorescencyjne graffiti. Do tego odpowiednio dobrana muzyka, efekty dźwiękowe i oczywiście masa dymu sprawiają, że odczuwa się dreszcz emocji. Cena – ok. 40 PLN / 60 min.

Park linowy
Trasa zielona: mostek łapki, mostek Birmański, kładka, most, kładka trapezy, belki H, kładka V, kredki, platformy, salamandry.
Trasa żółta: Ścianka wspinaczkowa, drabiny, belki V, równoważnie, tyrolka, most z kwiatków, most tybetański, platformy, deska surfingowa, kładka, most linowy Cena ok. 40 PLN.

Zakwaterowanie

10 noclegów. (turnus IV - 16.08-23.08 oraz V - 24.08-31.08 - 7 noclegów). Dom studencki położony w centrum miasteczka akademickiego w Częstochowie, tuż przy hali sportowej i kompleksie basenów. Uczestnicy zakwaterowani zostaną w pokojach typu studio 2+2 os z łazienkami (umywalka, natrysk, WC).(Łączenie turnusów – dopłata 200 PLN)

Świadczenia

Zakwaterowanie: 10 noclegów w Domu Studenckim położonym w centrum miasteczka Akademickiego w Częstochowie. (turnus IV - 16.08-23.08 oraz V - 24.08-31.08 - 7 noclegów).
Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki + podwieczorek) w jadalni obok Hali Sportowej. Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany do stolika. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną - dla osób korzystających z transportu autokarowego. Możliwość wykupienia diety wegetariańskiej – dopłata 200 PLN. Woda mineralna w trakcie treningów.
Transport: autokar turystyczny z klimatyzacją.
Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15.000 PLN.
Obowiązkowe składki na Turystyczny Funduz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy - 4 zł.
Opieka kadry pedagogicznej i trenerskiej. Realizacja programu.

Informacje praktyczne
Program będzie zrealizowany w całości, a kolejność zajęć ustali kadra obozu w zależności od pogody i predyspozycji psychofizycznych uczestników.
Należy ze sobą zabrać legitymację szkolną, kilka kompletów strojów treningowych (koszulki, spodenki, skarpety, buty sportowe z podeszwą żelową – halówki, dresy), strój kąpielowy, mały plecak na wycieczki, nieprzemakalną kurtkę, polar. Kadrę sportową stanowią trenerzy i instruktorzy piłki siatkowej. Prosimy pamiętać o zabraniu wypełnionej karty kwalifikacyjnej z wpisanym numerem PESEL oraz o podpisaniu bagaży podróżnych dzieci.
Adres obiektu: Dom Studenta nr 2 "Bliźniak", 42-200 Częstochowa, ul. Akademicka 5, tel.: 34 3250472
Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 16.00. Planowany wyjazd z ośrodku ok. godz. 12.00.
Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 16.00, wyjazd nie później niż o godz. 12.00.
Informacje o cenie

Cena nie obejmuje:
- dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży,
- dopłaty do diety wegetariańskiej 200 PLN,
- doplaty za łączenie turnusów 200 PLN,
- opłaty za program fakultatywny,

» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Częstochowa - obóz siatkarski VolleyCamp   (skrót: CZESTOCHOWA VOLLEYBALL CAMP 2024 PAX FB)
03.07 - 13.07.2024
 11 dni / CPOS0703
2399 zł   2299 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1999 zł
Plan podróżyRezerwuj
14.07 - 24.07.2024
 11 dni / CPOS0714
2399 zł   2299 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1999 zł
Plan podróżyRezerwuj
25.07 - 04.08.2024
 11 dni / CPOS0725
2399 zł   2299 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1999 zł
Plan podróżyRezerwuj
05.08 - 15.08.2024
 11 dni / CPOS0805
2399 zł   2299 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1999 zł
Plan podróżyRezerwuj
16.08 - 23.08.2024
 8 dni / CPOS0816
1999 zł   1799 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1599 zł
Plan podróżyRezerwuj
24.08 - 31.08.2024
 8 dni / CPOS0824
1999 zł   1799 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1599 zł
Plan podróżyRezerwuj

kod imprezy: CPOS~CZESTOCHOWA_VOLLEYBALL_CAMP_2024_PAX_FB
Częstochowa to miasto położne w województwie śląskim na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej. Znane jest przede wszystkim z Sanktuarium na Jasnej Górze, słynącego z Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej, do którego odbywają się liczne pielgrzymki. Oprócz Jasnej Góry, miasto znane jest również z przebiegającego tamtędy Szlaku Orlich Gniazd i znajdującego się na trasie zamku w Olsztynie oraz zamku Ogrodzieniec. Na obszarze znajduje się też wiele muzeów czy rezerwatów przyrody. W mieście odbywają się również obozy i kolonie siatkarskie, dlatego każdy miłośnik aktywnego wypoczynku, znajdzie tam dla siebie miejsce!
Wyżyna Krakowsko-Częstochowska (określana potocznie jako Jura) znajduje się w dorzeczu Wisły i Warty. Ze względu na piękno krajobrazu, region ten jest uznawany za jeden z najatrakcyjniejszych celów turystycznych w Polsce. Główną przyczyną owej popularności są kilkudziesięciometrowe formacje, ostańce i jaskinie wapienno-skalne, które czekają na odważnych turystów. Obowiązkowy punkt na trasie w tym regionie to oczywiście Ojcowski Park Narodowy określany "Polską Szwajcarią". Na szczególną uwagę zasługuje Szlak Orlich Gniazd obejmujący 20 średniowiecznych obiektów zamkowych i wartowni oraz łączący Częstochowę z Krakowem. Podczas kolonii na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej można zobaczyć m.in. Zamek Ogrodzieniec w Podzamczu, na terenie którego filmowano jeden z odcinków "Wiedźmina" od Netflixa, Zamek w Ojcowie, Kaplicę "na wodzie" oraz trzy jaskinie stanowiące 40% jurajskich jaskiń. Jak widać, Jura to miejsce słynące głównie ze średniowiecznych fortyfikacji i wapiennych skał. Jednak można skorzystać tutaj również z wielu innych, ciekawych atrakcji dostępnych w poszczególnych wioskach i miejscowościach.
Śląskie leży w południowej części kraju. W województwie śląskim oferujemy między innymi obozy sportowe, rekreacyjne, plastyczne, muzyczne, konne. Miejscowości Wisła, Węgierska Górka, Zbrosławice, Brenna, Ustroń to tylko niektóre z tych gdzie organizujemy obozy i kolonie. Wisła wyróżnia się swoimi pięknymi widokami, jeziorami, lasami. Węgierska Górka piękna natura wokoło, dlatego zawsze fajnie jest tam pojechać i zwiedzić te piękne miejscowości razem z nami.

Warto wiedzieć

Paintball to taktyczna gra zespołowa, w której dwie drużyny strzelają do siebie kulkami z farbą przy pomocy broni pneumatycznej. Każda rozgrywka odbywa się według scenariusza. Gracze realizują różne misje: ataki na posterunki, patrole terenu, zdobywanie informacji i rekwizytów, misje snajperskie, akcje obrony i ewakuacji.

Park linowy to wędrówka po linach rozwieszonych między drzewami. Uczestnik zabawy dla bezpieczeństwa ma założony kasek i specjalną uprząż, pozwalająca na przypinanie się do lin zabezpieczających trasę. Podczas spaceru pokonuje drewniane mostki, sznurowane tunele, drewniane drabinki oraz wykonuje efektowne zjazdy na linie między drzewami przy pomocy tyrolki.
Kolonie i obozy dla dzieci
BPiT Almatur Łódź sp. z o.o.
90-417 Łódź, ul. Piotrkowska 59
tel. (42) 637 11 22
mail: lodz@almatur.pl
Nasze kolonie i obozy rekreacyjne, kolonie integracyjne odbywają się nad morzem, w górach, w miastach i nad jeziorami. Choć większość naszych propozycji skupia się wokół aktywnego spędzania czasu, jak np. kolonie żeglarskie, sportowe, kolonie windsurfingowe czy taneczne, nie brakuje tutaj również innych ciekawych opcji jak np. kolonie tematyczne. Proponujemy kolonie artystyczne - w sam dla kreatywnych dusz, które pragną poszerzać horyzonty, kolonie detektywistyczne, na których można poczuć się niczym Sherlock Holmes, a także rozmaite obozy fotograficzne, jeździeckie, deskorolkowe, przygodowe, kolonie militarne, obozy i kolonie aktywne, paintballowe czy survivalowe.