Infolinia Almatur  +48 42 637 11 22  pn-pt  godz.10-17

Kolonie i obozy letnie, wakacje 2024

kolonie i obozy
wakacje
KOLONIE I OBOZY PROMOCJE POLSKA PROMOCJE ZAGRANICA OBOZY REKREACYJNE KONTAKT BLOG
menuKolonie i obozy
infoliniawyszukiwarka
Czego szukasz?
Obozy, kolonie
Wycieczki, wczasy, egzotyka, obozy studenckie
Kursy językowe
Szukaj kontekstowo

Portugalia - Lizbona - obóz rekreacyjny wylot Wrocław

wiek: 10-18 lat

Obozy i Kolonie Portugalia

od 5699 zł Promocja

Termin:
08.07 - 15.07.2024

Wybierz termin i Rezerwuj

1
3
4

-połączenie zajęć rekreacyjnych ze zwiedzaniem
-konkursy z nagrodami
-pamiątkowy film poobozowy
-codzienne relacje na social mediach

Program
Obóz rekreacyjny (10-18 lat)

NOWOŚĆ W OFERCIE !

Na naszym obozie nie zabraknie niczego, z czego powinien składać się udany wyjazd rekreacyjny. Będziemy między innymi: spędzać aktywnie czas na wybranych plażach Lizbony i w jej okolicach, zaproponujemy Wam gry miejskie, zabawy i konkursy sportowe z nagrodami. Podzieleni na grupy stworzycie krótki film obozowy, poznacie ciekawe dyscypliny sportowe – mniej popularne w Polsce. Oprócz tego będziemy zwiedzać atrakcje turystyczne, z których słynie przepiękne miasto jakim jest Lizbona – symbol miasta - Torre de Belem, przejażdżka zabytkowym tramwajem linii 28, zabytkowa winda Elevador de Santa Justa, posąg Cristo Rei, czy Pałac Palacio Nacional da Ajuda to tylko nieliczne atrakcje, które będziecie mieli okazje zobaczyć na naszym obozie w Portugalii.Przykładowy program obozu:

1 Dzień: kolacja, spotkanie organizacyjne z wychowawcami, podział na grupy wiekowe, zapoznanie się z programem i regulaminami obozu, wieczorny spacer po Lizbonie.

2 Dzień: po śniadaniu przejazd komunikacją miejską na plażę Praia das Maç?s. Podczas pobytu na niej: zajęcia sportowo-rekreacyjne: siatkówka plażowa, ABC nurkowania, bule; po południu: przejażdżka zabytkowym tramwajem linii 28; wieczorem dla chętnych wyjście na dyskotekę.

3 Dzień: po śniadaniu przejazd komunikacją miejską na plażę Praia Guincho. Podczas pobytu na niej: zajęcia sportowo-rekreacyjne: plażowa piłka nożna, frisbee,; po południu: gra miejska w podgrupach; wieczorem: dla chętnych trening funkcjonalny, wspólny zachód słońca na plaży.

4 Dzień: po śniadaniu przejazd komunikacją miejską na plażę Praia da Rainha w Cascais. Podczas pobytu na niej: ABC futbolu amerykańskiego, kontynuacja ABC nurkowania oraz gry planszowe; po południu: spacer i zwiedzanie m.in.: symbolu miasta Torre de Belem (budowla militarna z XVI wieku); wieczorem dla chętnych wyjście na dyskotekę.

5 Dzień: po śniadaniu przejazd komunikacją miejską na plażę Praia das Maç?s. Podczas pobytu na niej: igrzyska sportowe z nagrodami; po południu: zwiedzanie zabytkowej windy Elevador de Santa Justa oraz posągu Cristo Rei; wieczorem: dla chętnych spacer po Lizbonie połączony z zakupami.

6 Dzień: po śniadaniu przejazd komunikacją miejską na plażę Praia Guincho. Podczas pobytu na niej: zajęcia sportowo-rekreacyjne do wyboru. Będziecie mogli grać, uprawiać dyscypliny sportowe, które poznaliście już na naszym obozie, a może coś więcej ;) ; po południu: zwiedzanie Palacio Nacional de Ajuda; wieczorem dla chętnych wyjście na pożegnalną dyskotekę.

7 Dzień: po śniadaniu przejazd komunikacją miejską na plażę Praia da Rainha w Cascais. Podczas pobytu na plaży m.in. pożegnalna sesja zdjęciowa za pomocą aparatu INSTAX; po południu: grupowy konkurs na najlepszy film obozowy; wieczorem: spacer po Lizbonie, spotkanie organizacyjne, podsumowanie obozu, przedstawienie planu na dzień wyjazdu

8 Dzień: po śniadaniu i porannych zakupach wyjazd na lotnisko w Lizbonie.

Dla chętnych program zostanie wzbogacony ofertą wycieczek i aktywności fakultatywnych.
Program fakultatywny

- wycieczka do Oceanarium - ok. 30 EUR,

- interaktywna Galeria Immersivus - jedna z dostępnych wystaw - ok. 10 EUR,

- wycieczka na wyspę Barlengas (wędrówki i zwiedzanie jaskiń) - ok. 40 EUR

- wycieczka do Castelo de Sao Jorge (najbardziej znany zamek lisboński) - ok. 15 EUR

- pojedyncze wyjście do jednej z licznych dyskotek - ok. 10 EUR (dla osób powyżej 16 roku życia)

Zakwaterowanie7 noclegów w Hostelu Hub Lisbon Patio. Znajduje się tu między innymi taras, wspólny salon, bezpłatne WiFI. Pokoje wieloosobowe do maksymalnie 8 osób w pokoju.

Świadczenia

Zakwaterowanie:7 noclegów w Hostelu Hub Lisbon Patio. Wyżywienie: śniadania w formie bufetu + obiadokolacje w hostelu. Pierwszy posiłek: obiadokolacja w dniu przylotu. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu. Transport: samoloty rejsowe na trasie Wrocław - Lizbona (z przesiadką w Amsterdamie). Obsługujące nas linie lotnicze - KLM. Zbiórka 2,5 h przez planowanym odlotem. Miejsce zbiórki: lotnisko im. M. Kopernika we Wrocławiu Uwaga: godziny przelotów mogę ulec zmianie (finalne godziny zostaną do Państwa wysłane e-mailem na ok. 3 dni przed wylotem). Z lotniska do hotelu i z powrotem przejazd przejazd komunikacją miejską - ok. 7 km = 30 minut. Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TUS.A.: koszty leczenia (KL) - suma ubezpieczenia - 60.000 EUR (w tym choroby przewlekłe)następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) - suma ubezpieczenia- 15.000 PLN;bagaż podróżny - suma ubezpieczenia - 1.000 PLN (w tym sprzęt sportowy); klauzula ubezpieczenia wyjazdów zorganizowanych dzieci i młodzieży - 1.000 EUR. Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy (20 PLN) - w cenie wyjazdu. Opieka pedagogiczna, zajęcia programowe, organizacja programu fakultatywnego.

Informacje praktyczne
Sugerowane kieszonkowe: ok. 100 EUR + pieniądze na wybrane wycieczki fakultatywne. Należy zabrać ze sobą nakrycia głowy, okulary przeciwsłoneczne, krem do opalania z filtrem UV. Zalecamy zabranie ze sobą obuwia na plażę i na dłuższe spacery. W dni, kiedy realizowane są wycieczki fakultatywne, program obozu może ulec zmianie. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych zajęcia programowe oraz uzupełniające mogą ulec modyfikacji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany cen wycieczek fakultatywnych organizowanych przez miejscowych operatorów. Wycieczki fakultatywnne realizowane przy miniumum 10 zapisanych osobach. Konieczny ważny paszport i/lub dowód osobisty. Cena nie obejmuje opłaty klimatycznej płatnej na miejscu - 16 EUR/turnus/os
Informacje o cenie

Cena nie obejmuje: napojów do obiadu i kolacji, programu fakultatywnego, opłaty klimatycznej - 16 EUR/turnus/os., depozytu zwrotnego pobieranego pierwszego dnia wyjazdu - 10 EUR oraz dodatkowych ubezpieczeń (rekomendujemy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji z podróży oraz ubezpieczenia kosztów przerwania imprezy turystycznej, które w określonych w warunkach ubezpieczenia sytuacjach, umożliwią odzyskanie części lub całości wniesionej kwoty). Stawki za dodatkowe ubezpieczenie:
• ubezpieczenie kosztów imprezy turystycznej (rezygnacji oraz przerwania) - 4,4% ceny imprezy
• ubezpieczenie kosztów imprezy turystycznej z chorobami przewlekłymi (rezygnacji oraz przerwania) - 6,4% ceny imprezy
Ogólne warunki ubezpieczenia: https://www.almatur.pl/public/owu/owu_si_kit.pdf

» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Portugalia - Lizbona - obóz rekreacyjny wylot Wrocław   (skrót: LIZBONA REKREACJA 2024 SAMOLOT WYLOT WROCLAW PAX HB)
08.07 - 15.07.2024
 8 dni / PPOL0708
5999 zł   5699 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 5549 zł
Rezerwuj
15.07 - 22.07.2024
 8 dni / PPOL0715
Sprzedaż zakończona

kod imprezy: PPOL~LIZBONA_REKREACJA_2024_SAMOLOT_WYLOT_WROCLAW_PAX_HB
Kolonie i obozy dla dzieci
BPiT Almatur Łódź sp. z o.o.
90-417 Łódź, ul. Piotrkowska 59
tel. (42) 637 11 22
mail: lodz@almatur.pl
Nasze kolonie i obozy rekreacyjne, kolonie integracyjne odbywają się nad morzem, w górach, w miastach i nad jeziorami. Choć większość naszych propozycji skupia się wokół aktywnego spędzania czasu, jak np. kolonie żeglarskie, sportowe, kolonie windsurfingowe czy taneczne, nie brakuje tutaj również innych ciekawych opcji jak np. kolonie tematyczne. Proponujemy kolonie artystyczne - w sam dla kreatywnych dusz, które pragną poszerzać horyzonty, kolonie detektywistyczne, na których można poczuć się niczym Sherlock Holmes, a także rozmaite obozy fotograficzne, jeździeckie, deskorolkowe, przygodowe, kolonie militarne, obozy i kolonie aktywne, paintballowe czy survivalowe.