Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
INFOLINIA:
42 637 11 22, pn. - pt. 10-18, sob 10-14
SKORZYSTAJ Z PORADY KONSULTANTA

Włochy - Toskania i Liguria - obóz rekreacyjny Wakacje

OFERTY ZIMOWE OBOZY I KOLONIE PROMOCJE LAST MINUTE O NAS KONTAKT
Dla młodzieży
Dla dorosłych
Informacje
Strona główna

Oferty Almatur

Obozy młodzieżowe

Włochy

Morze

Aktywne

Objazdowy

Obozy młodzieżowe w miejscowości

Florencja

Piza

Liguria

Genua

Mediolan

Werona

Obozy i kolonie blisko miejscowości

Florencja


Włochy - Toskania i Liguria - obóz rekreacyjny (wiek )
Informacje
Galeria» przejdź do galerii

Florencja - Piza - Wybrzeże Liguryjskie - Genua - Mediolan - Werona - Gardaland

Obóz rekreacyjny 10-18 latProgram

Zapraszamy Was do zwiedzenia najciekawszych zabytków magicznej Toskanii oraz wypoczynku nad Morzem Liguryjskim. Prawdziwa turystyczna eskapada, w trakcie której odwiedzimy renesansową Florencję, będzie czas na pamiątkową fotografię pod krzywą wieżą w Pizie. Zwiedzimy też pełną zabytków portową Genuę oraz stolicę mody – Mediolan. Odwiedzimy też Weronę – miasto Romea i Julii. Na zakończenie całodzienny pobyt w parku rozrywki Gardaland.

1 dzień:
Wyjazd z Polski wg planu podróży. Przejazd do Włoch przez Czechy i Austrię.
2 dzień:
Przyjazd do Florencji. Zwiedzanie miasta, między innymi: katedra Santa Maria del Fiore, taras widokowy przy placu Michała Anioła, z którego roztacza się wspaniała panorama miasta, kościół Santo Croce z grobem Michała Anioła. Po zwiedzaniu przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.
3 dzień:
Po śniadaniu przejazd do Pizy. Spacer po historycznym centrum z zespołem katedralnym wraz ze słynną Torre Pendente, czyli „krzywą wieżą”. Przejazd do hotelu nad morzem. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.
4 dzień:
Wypoczynek nad Morzem Liguryjskim.
5 dzień:
Wycieczka do Genui – portowego miasta, w którym urodził się Krzysztof Kolumb. Zwiedzanie miasta, miedzy innymi: dom Krzysztofa Kolumba, Katedra, Piazza de Ferrari, stary port, latarnia morska. Dla chętnych fakultatywna wizyta w największym we Włoszech i drugim w Europie akwarium Acquario di Genova (wstęp płatny dodatkowo około 20 EUR).
6 dzień:
Wypoczynek nad Morzem Liguryjskim.
7 dzień:
Wypoczynek nad Morzem Liguryjskim.
8 dzień:
Wykwaterowanie. Po śniadaniu przejazd do stolicy światowej mody – Mediolanu. Zwiedzanie miasta, między innymi: Piazza del Duomo z przepiękną Katedrą Narodzin św. Marii, Zamek Sforzów, Piazza Della Scala z pomnikiem Leonarda da Vinci, Teatro Della Scala – gmach słynnej opery, Galeria Wiktora Emanuela II – najstarsze i najbardziej eleganckie centrum handlowe w Mediolanie. Po zwiedzaniu czas wolny na zakupy. Przejazd na nocleg do hotelu w okolicach Werony. Kolacja, nocleg.
9 dzień:
Po śniadaniu krótka wizyta w Weronie – mieście Romea i Julii. Następnie przejazd do jednego z największych włoskich parków rozrywki Gardaland. Bilet wstępu upoważnia do korzystania bez ograniczeń ze wszystkich atrakcji: rollercoastery (Raptor, Blue Tornado, Magic Mountain), zjeżdżalnie wodne, pokazy i wiele innych atrakcji. Więcej szczegółów na www.gardaland.it. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną do Polski.
10 dzień:
Powrót do Polski wg planu podróży.

Program fakultatywny

Acquario di Genova – podczas wycieczki do Genui możliwość odwiedzenia największego we Włoszech i drugiego w Europie akwarium – bilet wstępu ok. 25 EUR.
Rejs Cinque Terre – rejs wzdłuż wybrzeża podczas którego będzie można podziwiać słynne nadmorskie miasteczka. – cena ok. 45 EUR.Zakwaterowanie

7 noclegów: hotele ***: 1 nocleg w okolicach Florencji, 5 noclegów w hotelu Laurin w Marina di Pietrasanta lub inny tej samej kategorii, 1 nocleg w okolicach Werony. Pokoje 3-, 4-osobowe z łazienkami, do dyspozycji: restauracja, bar, sala telewizyjna, bezpłatne Wi-Fi w lobby hotelowym.Świadczenia

Zakwaterowanie: 7 noclegów.
Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki, kuchnia włoska) w restauracji hotelowej. Obiady 1 daniowe np. makaron, lasagna plus deser lub owoc, woda w dzbankach. Kolacje 2 daniowe składają np. danie mięsne na ciepło, zupa, przystawka, deser lub owoc, woda w dzbankach.
Wszystkie posiłki serwowane do stolika. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek śniadanie w dniu wyjazdu plus prowiant zamiast obiadu. W godzinach wieczornych na terenie Gardalandu możliwość zjedzenia ciepłego posiłku (płatne we własnym zakresie). W drodze powrotnej posiłek w Czechach.
Transport: autokar z WC, barkiem, DVD i klimatyzacją.
Ubezpieczenie: KL - 20.000 EUR, NNW - 15.000 PLN.
Opieka pedagogiczna.
Realizacja programu.Informacje praktyczne

Cena nie obejmuje: dopłat za transport z miast w Polsce wyszczególnionych w planie podróży, posiłku na terenie Gardalandu w dniu wyjazdu
w Włoch, obowiązkowej dopłaty za realizację programu zbieranej przez pilota – 70 EUR. Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja 20 EUR (zwracana w dniu wyjazdu, o ile nie zostaną wyrządzone szkody). Do przekroczenia granicy konieczne jest posiadanie ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Sugerowane kiszonkowe minimum 120 EUR (program obowiązkowy, kaucja pobierana przy zakwaterowaniu, drobne wydatki) plus na program fakultatywny. Przejazd na trasie granica Polski – Florencja (ok. 1150 km) około 17 godzin. W trakcie podróży tam przerwa na posiłek w Czechach (we własnym zakresie, orientacyjny koszt ok. 150 KCZ).

Planowany przyjazd do hotelu ok. godz. 22.00 drugiego dnia imprezy. Planowany wyjazd z hotelu ok. godz. 08.00 przedostatniego dnia imprezy.» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny Włochy - Toskania i Liguria - obóz rekreacyjny     (skrót: TOSKANIA I LIGURIA OBOZ REKREACYJNY PAX FB)
Nr grupy Data Cena 

kod imprezy: OIOT~TOSKANIA_I_LIGURIA_OBOZ_REKREACYJNY_PAX_FB
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.